این مهندسین ایجاد کرده اند قابل استفاده مجدد Coronavirus ماسک صورت

تصویر های اعتباری – MIT و بینگهام و بیمارستان زنان

تبلیغات

ماسک صورت تشویق می شوند تا در آب و هوای فعلی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. برای بخش زیادی از این ماسک ها یک بار استفاده از ماسک است که معمولا دور انداخته می شود پس از شما با آنها انجام می شود. این باعث ایجاد کمی از اتلاف همین دلیل است که محققان در MIT و بینگهام و بیمارستان زنان ایجاد کرده اند که قابل استفاده مجدد N95 ماسک.

برای کسانی که آشنا نیستند N95 ماسک ها “بهترین” ماسک پوشیده می شود برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما. این ماسک ها در تامین و معمولا این سایت متعلق به frontliners مانند پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان. اما با ایجاد یک قابل استفاده مجدد ماسک به این معنی است که کمتر نیاز به تولید روزانه و frontliners نمی خواهد که به نگرانی در آنجا در مورد پیدا کردن آنها را.

این ماسک ساخته شده از سیلیکون و قابلیت تعویض فیلتر. ماسک نیز ایجاد شده است به مقاومت در برابر rigors از سترون بودن چندین بار قبل از آنها را متوقف به عنوان موثر به طوری frontliners می توانید استفاده بیشتر از آنها. صحبت از استریل ماسک, ما در واقع در سراسر برخی از مشاوره از مقامات بهداشت که نشان داده اند که شما در واقع می تواند استریل ماسک طراحی شده برای یک بار استفاده کنید در صورتی که شما در حال اجرا پایین و نیاز به استفاده از آنها را چند بار.

مهندسین در حال حاضر در حال کار بر روی نسخه دوم از ماسک طراحی شده بود و حتی بیشتر با دوام و راحت و نیز به دنبال شرکای تجاری تولیدی و همچنین تاییدیه از FDA و موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی به طوری که این ماسک می تواند به تولید انبوه و در دسترس عموم ساخته شده.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره کروناویروس و Covid-19. منبع: bgr

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Bozdurma