فراموش نکنید که این مشخصات من هنوز هم هیجان زده شده توسط Microsoft Surface دو

اخیر اینترنت مورموری را پیشنهاد ما ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که ‘تعطیلات سال 2020’ به دریافت سطح دو (با نام مستعار سطح تلفن) در دست ما است و حتی ممکن است ضربه قفسه در حدود همان زمان به عنوان کهکشان سامسونگ Z برابر 2.

با توجه به آن اعلام شد راه بازگشت در سال 2019 (به یاد داشته باشید 2019? که یک سال خوب نیست) سطح دو – اولین سطح مارک مایکروسافت تلفن – ممکن است تضعیف بسیاری از افکار مردم است. که خواهد بود به طور کامل قابل فهم آن را به عنوان بسیار نادر یک تلفن آندروید است اعلام کرد از یک سال قبل از آن انتظار انتشار است. بنابراین اجازه دهید یک یادآوری کوچک.

اواز یا موسیقی دو نفری است “تاشو’ دستگاه هر چند بر خلاف برابر آن را ندارد یک پنل OLED انعطاف پذیر. به جای آن دو جداگانه 5.6 اینچ صفحه نمایش متصل به هم; هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید آن را مانند یک کتاب یا واقعا سطح کوچک لپ تاپ. من عاشق این رویکرد و طراحی منحصر به فرد از آنجایی که من برای اولین بار آن را دیدم و حتی گزارش باید ما می گویند ناامید کننده داخلی مشخصات نکرده ضعیف پیش بینی من.

ببینید این دو هنوز هم به نظر می رسد 2019 تلفن در قلب است. ویندوز مرکزی گزارش می دهد که آن را یک پیکسل چیپ ست 855 به جای جدیدتر Snapdragon 865 کاملا فاقد NFC و 5G و با یک باتری است که به مراتب کوچکتر از فقط در مورد هر گوشی من استفاده می شود این سال است. گم شده 5G به نظر نمی رسد مانند بسیار در اواخر سال 2019 با این حال با 5G گوشی مانند Moto G 5G به علاوه ارائه فناوری برای کمتر از 300 پوند آن را به احساس می کنم مثل یک فرد حذف.

مرتبط با: بهترین گوشی های

Surface Duo in black

تصویر: OnMSFT / Marques Brownlee

من امیدوار ممکن است وجود دارد برخی از بازاندیشی در جریان است و ما می خواهم تا پایان با مدرن تر اواز یا موسیقی دو نفری که آن را در واقع می آید به انتشار, اما, با توجه به راه تلفن در اصل طراحی شده که بعید به نظر می رسد در حال حاضر.

در عین حال با تمام که می شود گفت, من هنوز هم مشتاق به انتخاب کنید تا یک سطح Duo, قرار دادن سیم کارت در داخل و استفاده از آن در هر روز است. منحصر به فرد به صورت عامل احساس می کند مانند آن بسته بهترین بیت از یک foldable (بیشتر اتاق کوچکتر به طور کلی رد پا) بدون مسائل کهکشان برابر رنج می برد با زشت چین. آن را نیز یک جایگزین خوب به دریا از گرد اسلب را تشکیل می دهند که زمان گوشی های هوشمند ارائه شده است.

هیجان من برای این دو تنها افزایش یافته و پس از بررسی یک زن و شوهر از ال جی تازه ترین گوشی که با یک ضربه محکم و ناگهانی روی صفحه نمایش ثانویه و لوازم جانبی. این تبدیل LG مخملی به آنچه احساس می کنم نزدیک ترین در حال حاضر در دسترس نمایندگی از اواز یا موسیقی دو نفری. با دو صفحه نمایش اضافه کنید-شما می توانید با استفاده از پنل دوم به عنوان بزرگ صفحه کلید کنترل کننده بازی و چند وظیفه ای آسان تر است. این ایده هوشمندانه است و من امیدوارم که مایکروسافت می خواهد ناخن است.

بزرگترین مشکل من با دو صفحه نمایش است که آن را احساس می کند مانند یک اضافی. آن را ساخته شده در مانند این دو است و کمی بزرگ به عنوان یک نتیجه. با آن متصل LG مخملی تبدیل از یک نازک svelte تلفن به یکی که plasticky و بیش از حد ضخیم است.

همچنین مبارزات با نرم افزار پشتیبانی منطقه دیگر من امیدوارم که مایکروسافت می رود یک گام بیشتر با. برنامه های که احساس می کنند باید ساخته شود به صورت تاشو دستگاه مانند Kindle نرم افزار پشتیبانی نشده است و صفحه کلید بزرگ است که کاملا وحشتناک است. اگر مایکروسافت موفق شده است به اندازه کافی توسعه دهندگان به درستی ساخت برنامه را به استفاده از آنچه در ارائه و سپس این دو خواهد بود را به یک شروع خوب.

مایکروسافت باید یک کار بزرگ برای فروش این دستگاه برای توده ها به خصوص با داخلی بودن کنده مستقیم از 2019 و قیمت است که من نمی توانم تصور کنید که مقرون به صرفه است اما اگر آنها آن را مدیریت کند و سپس این می تواند تلفن که در نهایت این تغییرات به طور فزاینده ای کسل کننده تلفن همراه چشم انداز است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>