Navy Federal Credit Union cashRewards نقد و بررسی: نقدی پشت کارت های اعتباری

اگر شما در بازار برای یک نقدی بازگشت پاداش کارت اعتباری اما نمی خواهم به پرداخت هزینه سالانه, شما ممکن است بخواهید برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای Navy Federal Credit Union cashRewards کارت.

نیروی دریایی فدرال که در درجه اول در خدمت پرسنل نظامی و خانواده های آنها ارائه می دهد این پول نقد به کارت های اعتباری به اعضای اتحادیه های اعتباری.

این کارت ارائه می دهد تا به 2 ٪ پشت نقدی در خرید روزمره برای انتخاب اعضای. آن را حمل 150 دلار پاداش خوش آمدید. و آن را به تصویب متخصص پول کلارک هوارد. با تشکر از این کارت پایین آگهی APR نرخ بهره کلارک فکر می کند می تواند آن را مناسب برای حمل یک تعادل در این کارت اگر شما تا به حال.

در این بررسی ما کشف قدرت پردازش این کارت توضیح دهید که چگونه به درخواست و مقایسه کارت به دیگر محبوب نقدی پشت کارت در بازار است.


فهرست مطالب

تیم کلارک صرف زمان ارزیابی بازار کارت های اعتباری در چند دسته از جمله بهترین نقدی پشت کارت های اعتباری. ما در مقایسه با Navy Federal Credit Union cashRewards کارت بهترین کارت در این بخش از بازار است. و ما مصمم است که آن را یک انتخاب عملی — به لطف مداوم پول نقد بازگشت پاداش و مشتری پسند رویکرد به هزینه.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا این کارت مناسب برای شما لطفا با استفاده از این نقد و بررسی در رابطه با Clark Howard 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.


چه Navy Federal Credit Union cashRewards کارت?

این Navy Federal Credit Union cashRewards کارت نقدی پشت کارت های اعتباری به صورت فعلی و بازنشسته ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح پرسنل و خانواده های آنها و دیگر انتخاب اعضای.

آن را ویژگی های فضای مجاز: نامحدود نقدی بازگشت پاداش 1.5%-2% در خرید روزمره (جزئیات در زیر) یک جایزه خوش آمدید برای cardholders جدید بدون هزینه نقل و انتقال تعادل و مقدماتی 0% APR دوره جدید خرید. برای واجد شرایط برای این کارت شما باید عضو Navy Federal Credit Union.


Navy Federal cashRewards کارت: امکانات و قدرت پردازش

بیایید نگاهی به در چاپ خوب به بررسی برخی از قدرت پردازش کارت و اشکالاتی:

دارنده کارت مزایای

 • Unlimited 1.5 ٪ پشت نقدی: ستون فقرات گرفتن این کارت 1.5 درصد نقدی بازگشت پاداش در تمام خرید. و هیچ پاداش محدودیتی در این است که آن را جذاب روزمره صرف گزینه است.
 • 2 ٪ پشت نقدی ارتقاء: اگر شما در حال پرسنل نظامی فعال, شما ممکن است واجد شرایط برای افزایش روزمره خود را به پول نقد درآمد. کارت ارائه می دهد 2 ٪ پشت نقدی به فعال پرسنل خود را برای چهار سال اول از کارت عضویت. پس از آن پاداش بازگشت به 1.5 درصد رای.
 • 150 دلار پاداش خوش آمدید: اگر شما صرف حداقل 2000 دلار در 90 روز اول از کارت عضویت شما 150 دلار پول نقد بازگشت پاداش. که کمی کمتر سخاوتمندانه نسبت به برخی دیگر در بازار ارائه می دهد اما آن را نیز نسبتا آسان برای به دست آوردن.
 • مقدماتی 0% APR دوره: برای شش ماه اول از کارت عضویت شما پرداخت آوریل 0 ٪ در خرید های جدید. نیز وجود دارد یک دوره 12 ماهه به 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل.
 • هیچ هزینه نقل و انتقال تعادل: علاوه بر 12 ماه 0% APR دوره cardholders نیز می تواند آن را به نقل و انتقالات بدون هیچ هزینه. که ایجاد یک پنجره سال به صورت بالقوه رایگان-هزینه انتقال از موجود بدهی کارت اعتباری. شایان ذکر است که عدم تعادل هزینه نقل و انتقال فراتر از تبلیغاتی MAY ارائه دهد.
 • جوایز از طریق مسنجر بدون انقضا: شما می توانید دسترسی و خود را از گرو در اوردن پاداش نقدی بازگشت به عنوان به زودی به عنوان شما کسب درآمد آنها را با حداقل هزینه ، شما می توانید دسترسی به پاداش و بررسی تعادل خود را در زمان واقعی از طریق Navy Federal وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه. و تا زمانی که حساب خود را فعال نقدی خود را به عقب پاداش هرگز منقضی خواهد شد.
 • اجاره ماشین حفاظت: اگر شما اجاره ماشین خود را با cashRewards کارت شما به طور خودکار دریافت خسارت برخورد چشم پوشی در پوشش اجاره 15 روز یا کمتر. این عمل به عنوان مکمل بیمه خود را پوشش موجود است و می تواند کمک به تامین هزینه های اگر اجاره خود را به سرقت رفته است آسیب دیده و یا نیاز به یک یدک کش.
 • حفاظت از تلفن همراه: اگر به شما پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود را با cashRewards کارت شما می توانید واجد شرایط برای حفاظت از تلفن همراه. این می تواند به شما صرفه جویی در پول بزرگ اگر گوشی خود را گم می شود, شکسته و یا به سرقت رفته است.

دارنده کارت هزینه

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند با Navy Federal کارت:

تبلیغات

 • هزینه سالانه: None
 • تعادل هزینه نقل و انتقال: None
 • نقدی پیشرفته هزینه: هیچ کدام تا زمانی که شما تکمیل معامله در نیروی دریایی فدرال تایید ATM. در غیر این صورت آن است که $0.50 هر نقدی پیشرفته انتقال. اما نگه داشتن در ذهن است که نرخ بهره را برای پیشرفت های نقدی در این کارت 2 ٪ بالاتر از نرخ خود را برای خرید.
 • خارجی هزینه تراکنش: None
 • دیر پرداخت هزینه تا $20

چگونه برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای Navy Federal Credit Union cashRewards کارت

اگر شما می خواهید برای لذت بردن از قدرت پردازش این کارت اعتباری برای اولین بار شما باید برای پیوستن به نیروی دریایی فدرال اتحادیه های اعتباری. حتی اگر شما یک عضو فعال ارتش ایالات متحده, شما هنوز هم ممکن است واجد شرایط.

در اینجا نگاهی گذرا به کسانی که واجد شرایط عضویت با اتحادیه های اعتباری:

پرسنل نظامی

 • فعال اعضای ارتش ایالات متحده دریایی سپاه, نیروی دریایی, نیروی هوایی, نیروی گارد گارد ملی و نیروی فضا
 • جانبازان و بازنشستگان و annuitants از خدمات فوق
 • اعضای نیروهای مسلح,’ تاخیر در ورود برنامه (DEP)

نظامی اعضای خانواده

Navy Federal گسترش آن پیشنهاد عضویت به “مستقیم” اعضای خانواده از پرسنل نظامی که آن را تعریف می کند که:

 • پدر و مادر
 • پدربزرگ و مادربزرگ
 • همسران
 • خواهر و برادر
 • کودکان به تصویب رسید و stepchildren شامل)
 • نوه
 • اعضای خانواده

وزارت دفاع پرسنل

 • Department of Defense (DoD) افسر نامزدها و ذخیره
 • وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان
 • ایالات متحده کارکنان دولت اختصاص یافته به وزارت دفاع
 • پیمانکاران وزارت دفاع
 • بازنشستگان و annuitants

برای درخواست عضویت شما نیاز به ارائه یک شماره امنیت اجتماعی دولت صادر ID و آدرس خانه فعلی. اگر شما واجد شرایط, شما نیاز به ایجاد یک سپرده اولیه از موجود حساب بانکی خود را به اتحادیه های اعتباری حساب. توجه داشته باشید که نیروی دریایی فدرال نیاز به 1500 دلار وجوه سپرده به جلوگیری از $10 هزینه ماهانه در حساب جاری.


Navy Federal cashRewards مقابل سیتی نقدی دو: کدام بهتر است ؟

وقتی که می آید به پول نقد به کارت های اعتباری, تیم کلارک را دوست دارد به آنها را نسبت به Citi® نقدی دو کارت.

که چون پول متخصص کلارک هوارد تلقی شده است دو پول نقد به ارزش کیف پول خود را به لطف ساده نقدی ارائه در تمام خرید: به اندازه 2 درصد (1% هنگامی که شما خرید 1 ٪ زمانی که شما پرداخت صورتحساب خود را).

به تازگی کلارک نیز تایید نیروی دریایی فدرال را cashRewards کارت به دلیل قدرت پردازش آن را ارائه می دهد و همچنین پتانسیل برای کم آوریل ثابت در خرید. (توجه داشته باشید: MAY نوسان نرخ بر اساس تعدادی از عوامل از جمله یک ارزیابی شخصی در آمریکا ، نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد.)

در اینجا این است که چگونه این دو کارت را پشته تا در برابر یکدیگر:

کارت مشخصه Navy Federal cashRewards سیتی دو نقد
هزینه سالانه هیچ کدام هیچ کدام
پاداش نقدی بازگشت 1.5% در تمام خرید (2% تبلیغی برای فعال نظامی) 2 درصد در تمام خرید (1% هنگامی که شما خرید 1 ٪ زمانی که شما پرداخت)
پاداش خوش آمدید 150 $در $2,000 صرف در 90 روز هیچ کدام
انتقال تعادل مقدمه ارائه 0% APR 12 ماه 0% APR 18 ماه
هزینه نقل و انتقال تعادل $0 $5 یا 3 درصد از مبلغ هر کدام که بیشتر است
مقدماتی 0% APR خرید دوره 6 ماه هیچ کدام
آگهی خرید APR محدوده 9.65% 18.00% 13.99% به 23.99%
خارجی هزینه معامله هیچ کدام 3 درصد از خرید

بر اساس این اطلاعات به نظر می رسد cashRewards کارت می تواند در خدمت شما هست. برای نیروی دریایی فدرال اعضاء که واجد شرایط نیست برای چهار سال 2 ٪ پشت نقدی ارتقاء تصمیم گیری ممکن است کمی سخت تر است. سیتی ارائه می کند اضافی 0.5 ٪ پشت نقدی در خرید روزمره در مقایسه با استاندارد 1.5% برای cashRewards.

کلارک را توصیه نمی کند حمل توازن در کارت های اعتباری پاداش با شپشو استاندارد APRs بنابراین او توصیه می کند چیدن سیتی کارت تنها اگر شما قصد پرداخت قبض کامل در هر ماه.

تبلیغات


افکار نهایی

شما با توجه به اضافه کردن Navy Federal Credit Union cashRewards کارت به کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از مهم جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

Navy Federal Credit Union cashRewards: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
1.5 ٪ پشت نقدی; 2% برای فعال نظامی (چهار سال) باید یک اتحادیه های اعتباری عضو به درخواست برای کارت
150 دلار پاداش خوش آمدید اتحادیه های اعتباری عضویت محدود است
بدون سالانه و یا هزینه انتقال تعادل هیچ برنامه پاداش فراتر از پول نقد به ساختار

خط پایین: اگر شما واجد شرایط برای عضویت در نیروی دریایی فدرال این می تواند یک کارت ارزش اضافه کردن به کیف پول خود را. پول متخصص کلارک هوارد دریافت 2 درصد نقدی بازگشت پاداش و او معتقد است این کارت را نشان می دهد وعده به عنوان یک روزمره spender.

آیا شما تجربه با Navy Federal Credit Union cashRewards کارت? اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>