تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم فقط به حال اول آن افت قیمت – آن را دریافت کنید در حالی که شما می توانید

درست است که تنها یک ماه پس از راه اندازی و ما خال خال اولین افت قیمت در Naughty Dog در آخرین حماسه به شما اجازه دریافت این بازی فقط برای £39.99.

ما فقط به عنوان تعجب شما این نادر است برای دیدن یک ردیف بالا سونی منحصر به فرد در ارائه تا به سرعت اما با توجه به اینکه سهام برای معامله فروش مثل کیک داغ شما می خواهید به پرش بر روی این پیشنهاد در حال حاضر اگر شما شده است با برگزاری برای کاهش قیمت.

به عنوان عاقبت به یکی از مهمترین و تحسین عناوین این نسل آن را کتمان می گویند که آخرین ما بخش دوم به برخی از انتظارات بزرگ برای زندگی است.

شخصا ما در اینجا در مورد اعتماد, بررسی, احساس می کنید که بازی کاملا شکست آن را از پارک, معرفی سلاح های جدید و نوع دشمن تا حول و حوش در حالی که همچنین غواصی به فوق العاده لایه داستان در مورد پیامدهای خشونت و چگونه روایت چشم انداز می تواند دستکاری درک ما از اخلاق است.

من می توانم در اینجا نشستن و نوشتن 10000 کلمه پایان نامه در آخرین از ما, قسمت دوم طرح اما آن نقطه معامله خواهد شد که تقریبا قطعا به فروش می رسد بنابراین در آنجا علاقه من مطبوعات در.

به عنوان یکی از دو قو آهنگ ها (در کنار روح تسوشیما) به لطف PS4 قبل از همه ما حرکت به کنسول های نسل بعد شما آن را مدیون خودتان – اگر شما یک PS4 است که به انتخاب کنید تا این بازی.

بازی مانند The Last of Us قسمت دوم نمی آیند در اطراف, اغلب, اما زمانی که آنها در حال درمان مطلق. Naughty Dog در ادامه آن سابقه ستارگان در اینجا با یک سطح از کیفیت که تنها از آن می تواند رسیدن به.

بنابراین اگر شما علاقه داشتن به غواصی به یکی از این نسل منی عناوین برای کسری از قیمت اصلی آن شما نمی خواهد پیدا کردن یک معامله بهتر در هر نقطه دیگری از این.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>