Gmail به زودی خیلی امن تر با تصدیق آرم و نام تجاری

برای اکثر گوگل نشانی از یک کار خیلی خوب در الک کردن ایمیل های ناخواسته مانند هرزنامه ها و ایمیل های فیشینگ. اما این به این معنا نیست که سیستم نمی تواند بهبود یافته پس به همین دلیل است که گوگل به زودی شروع به تست اجازه می دهد علامت های تجاری را بهتر شناسایی ایمیل های خود را با آرم در Gmail.

تبلیغات

این به این معنی است که در آینده اگر شما برای دریافت یک ایمیل از یک سازمان مانند بانک و یا انتشار اخبار است که شما می خواهید را به مطمئن شوید که آنها می گویند که این آرم را نوع عمل مانند یک تایید نشان از انواع.

به گفته گوگل “امروز ما هیجان زده به اعلام خلبان یکی دیگر از استاندارد ما در حال کار بر روی: نام تجاری شاخص برای پیام شناسایی (BIMI). ما BIMI خلبان را فعال سازمان که تصدیق ایمیل های خود را با استفاده از DMARC به اعتبار مالکیت خود آرم شرکت و ایمن انتقال آنها به گوگل. پس این تصدیق ایمیل پاس همه ما دیگر ضد سوء استفاده از چک Gmail را شروع نمایش لوگو در موجود آواتار شکافها در Gmail UI.”

البته این به این معنا نیست که شما می توانید شروع به استراحت و راضی اما اگر هر چیزی آن را به حداقل ارائه برخی از حس اطمینان که ایمیل شما دریافت خواهید کرد در واقع از این شرکت است که این ایمیل ادعا می کند آنها هستند.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره, GMail, Google, هک و امنیت. منبع: ابر.گوگل

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>