Instagram را قرقره خواهد شد راه اندازی Stateside در ماه اوت

سال گذشته Instagram اعلام کرد یک رقیب به Infinite در قالب قرقره. قابلیت راه اندازی شد در چندین بازار اما نه ما و خبر خوب این است که اگر شما به دنبال به جلو به یک Infinite جایگزین, پس از آن شما خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که قرقره راه اندازی خواهد شد در این ما در این آمدن ماه اوت است.

تبلیغات

این تایید شد توسط یک Instagram سخنگو به خودی کسب و کار. هنگامی که شباهت بین Infinite و قرقره بالا آورده شد, سخنگوی نقل است گفت: “Infinite به طور خاص به مهار واقعی رفتار مصرف کننده و انجام چیزهای شگفت انگیز. ما نیز دیده می شود افزایش فرم کوتاه ویدیو در Instagram و فکر می کنم ما می توانیم چیزی در راه است که حس می کند برای جامعه ما است.”

“این پاسخ به تقاضای مصرف کننده است که رقابت در محل کار و یکی از دیرین نشانه های بخش فن آوری. آن را افزایش می دهد انتخاب که خوب است برای مردم.” راه اندازی قرقره در ایالات متحده نیز به نظر می رسد به جای مناسب. دلیل این است که آن را به تازگی گزارش داد که دولت آمریکا بود که با توجه به ممنوعیت Infinite با توجه به این واقعیت است که Infinite شرکت مادر است که از چین است.

باید این ممنوعیت عبور آن را قطعا ترک یک سوراخ در بازار است که Instagram را قرقره ویژگی می تواند پر کنید.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Instagram. منبع: businessinsider

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>