Audio-Technica نسخه limited edition ATH-M50x و ATH-M50xBT هدفون

ژاپنی نام تجاری صوتی Audio-Technica انداخته محبوب خود ATH-M50x و ATH-M50xBT هدفون بنفش/سیاه و طعم.

موجود در یک نسخه محدود, رنگ, Audio-Technica محبوب ATH-M50x سیمی و ATH-M50xBT هدفون بی سیم دریافت کرده اند صنوبر.

مرتبط: بهترین هدفون

با توجه به مدل طراحی ATH-M50xPB و M50xBTPB اصلی پس از اتمام جایگزین شده اند متمایز فلزی بنفش earcups و سیاه و سفید لهجه که پوشش شیرازه و earpads.

در غیر این صورت ATH-M50xPB و M50xBTPB آمده با ویژگی های مشابه به عنوان قبل سابق حمل بیش از همان 45mm دیافراگم درایور مناسب و راحت و یک عملکرد است که ما به عنوان پاک “طبقه با اکثر رقبا”.

از ATH-M50xBTPB هستند بی سیم بلوتوث نسخه از M50x ارائه 40 ساعت عمر باتری (منفعل ارتباط ممکن است از طریق یک کابل) و کنترل های لمسی برای صدای کمک. مانند M50x ما به هدفون 4.5 ستاره, اظهار نظر که آنها ارائه شده “بالا کیفیت صدا و قابل اعتماد عملکرد بی سیم در قیمت مناسب است.”

هر دو ATH-M50xPB (£149/€169) و ATH-M50xBTPB (£199/€219) در دسترس برای قبل از سفارش و فروش August 31st 2020 در آنها عضویت فعلی مجموعه ای از ATH-M50x مدل در پس از اتمام سیاه (ATH-M50x و ATH-M50xBT) و سفید (ATH-M50xWH). شما ممکن است می خواهید به ضربه محکم و ناگهانی این سریع وجود دارد هیچ گفتن چه مدت می توان آنها را در اطراف.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>