ناشناخته فیلم آغاز خواهد شد تیراندازی به زودی

ناشناخته فیلم در جریان بوده است برای چندین سال. وجود دارد بسیاری از غلط شروع می شود به عنوان فیلم دهکدهای از دست داد بسیاری از مدیران همیشه از آن برای اولین بار اعلام شد اما به نظر میرسد همه چیز در نهایت می تواند لگد زدن. این می آید از بازیگر تام هلند که posted on Instagram که اشاره کرد که عکسبرداری از این فیلم خواهد بود شروع به زودی.

تبلیغات

برای کسانی که نا آشنا هلند یکی از نام های متصل شده به فیلم است. او خواهد بود به تصویر کشیدن یک نسخه از ناتان دریک (شخصیت در بازی است که تقریبا 30 سال در حالی که هلند است که 24 سال در زندگی واقعی). بازیگران دیگر متصل به این فیلم عبارتند از: مارک والبرگ خواهد شد که بازی ویکتور “سالی” سالیوان همراه با Antonoio Banderas, Tati گابریل و سوفیا علی.

که گفت: ما باید به جای تعجب که چگونه به خوبی استقبال از این فیلم خواهد بود. دلیل این است که در طول تاریخ بازی های ویدئویی فیلم adaptions نیست شانس بسیار خوب بنابراین ما مطمئن هستیم که اگر نا معلوم است آنچه در آن طول می کشد برای شکستن این قالب. به علاوه وجود دارد همچنین یک تن از اعتیاد به مواد مخدره اطراف فیلم با توجه به محبوبیت از حق رای دادن و چه مدت این فیلم شده است و در ساخت آن می تواند کار کند در برابر آن.

در هر صورت ما فقط باید صبر کنید و ببینید. این فیلم در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انتشار در سال 2021 اگر چه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و با چند استودیو امید بستن به تاخیر های ما مطمئن هستیم که اگر این تاریخ می تواند در آینده تغییر دهید.

در زمینه بازی >عمومی. جزئیات بیشتر در مورد سرگرمی سونی و ناشناخته. منبع: چند ضلعی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>