آخرین آی فون باتری 12 شایعات ناراحت کننده

هنگامی که آی فون 11 سال گذشته اعلام شد به همه سورپرایز شیرین و لذت بخش اپل شامل یک بطور قابل توجهی بزرگتر و باتری با آی فون است که به نظر می رسید برای رسیدگی به یکی از مهمترین انتقادات خود را در مورد گوشی. این است که روند انتظار می رود برای ادامه در این سال ؟ بله و هیچ, که بسته به مدل شما خواهد خرید.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش از MySmartPrice آنها آموخته اند که برای سال 2020 آی فون 12, اپل ممکن است در واقع کاهش اندازه باتری در برخی از مدل های خود را. پایه آیفون 12 شایع است به بسته 2,227 میلی آمپر باتری آیفون 12 حداکثر با یک 2,775 میلی آمپر باتری آیفون 12 Pro با 2,775 میلی آمپر باتری و آی فون 12 Pro Max با 3,687 میلی آمپر باتری.

شما را به برخی از زمینه در سال گذشته پایه آی فون 11 آمد با 3,110 میلی آمپر باتری در حالی که نرم افزار مدل آمد با 3,190 میلی آمپر باتری و نرم افزار Max مدل آمد با 3,500 mAh. این به این معنی است که صرفه جویی برای آیفون 12 Pro Max بقیه صف به نظر می رسد ورزشی بطور قابل توجهی کوچکتر باتری نسبت به پیشینیان خود است.

اینها فقط شایعات در حال حاضر پس از انجام آنها را با یک دانه نمک اما اگر آنها درست آنها بسیار ناراحت کننده اگر چه ما فرض کنید ما باید منتظر بنچمارک و تست باتری برای دیدن چگونه آنها را در واقع کرایه.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون 12. منبع: mysmartprice

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>