سونی PS5 محصول صفحه: زنده رود قیمت و قبل از دستور ممکن است قریب الوقوع

صفحه محصول برای سونی کنسول PS5 به نظر می رسد در آمازون در میان شایعات سونی ممکن است در مورد به باز کردن قبل از سفارش مراحل پیش از انتشار تاریخ بعد از این سال.

در حدود 8:30pm زمان انگلستان (حدود 3:30بعد از ظهر ET) آمازون صفحه جدید پلی استیشن 5 به نظر می رسد اما هنوز هیچ گزینه ای برای قبل از سفارش کنسول.

که ممکن است این مورد برای زمانی که گمانه زنی ها نشان می دهد سونی در نهایت می تواند در مورد به فاش کردن قیمت برای نسل بعدی بازی ماشین قبل از انتظار می رود تاریخ انتشار در اطراف این فصل تعطیلات.

چراکه rumblings سونی در حال برنامه ریزی برای به باردار پارسه فرصتی برای رزرو خود کنسول ماه در پیش است. اشاره کرد, توییتر leaker @IronManPS5 پیشنهاد قبل از دستور را شروع امروز.

مرتبط: بهترین PS5 بازی

صنعت ماهان روبرتو Serrano نیز اوج عمده تحولات امروز به عنوان صفحات محصول به صورت زنده از سراسر جهان است. او پیش بینی کرد که قبل از سفارش صفحات را به صورت زنده در 3:30بعد از ظهر و امروز. که در عین حال به اتفاق می افتد اما ما طراوت آمازون صفحه به عنوان ما صحبت می کنند.

او پس گفت: روشن است که برنامه همیشه می تواند تغییر به عنوان آنها را برای سونی در طول این فرایند است.

تصور بر این است که درخواست قیمت برای PS5 خواهد جرقه برخی از واکنش جدی از پارسه بنابراین این خواهد بود که قطعه کلیدی در اطلاعات ما می تواند امروز می بینیم. در برخی از محله های ما در حال شنیدن سونی ممکن است به اتهام بر 599 دلار برای PS5 با 4K Blu-ray درایو نوری در حالی که تمام نسخه دیجیتال خواهد بود کمی بیشتر مقرون به صرفه است.

راه اندازی قیمت است که اغلب یک شاخص خوب برای موفقیت در راه اندازی. سونی هرگز reeled پس از undercutting ایکس باکس یک نقطه قیمت می باشد. اما PS4 تسلط از دوران نیز تا حد زیادی با توجه به یک مقدار بهتر خط به بالا از بازی های منحصر به فرد در طول نسل.

چه شما مایل به پرداخت برای PS5? اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

در حال توسعه…

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>