iOS 14 بتا عمومی است که در حال حاضر زنده و در دسترس

در حالی که iOS 13 بود که بسیار مناسب و معقول به روز رسانی iOS 14 به نظر می رسد آوردن یک تن از تغییرات در گوشی های هوشمند اپل سیستم عامل که در آن شرکت خواهد شد و در نهایت ابزارک کمی بیشتر جلو و مرکز و مفید تر از قبل. این بدون شک تغییر راه که کاربران آیفون با استفاده از دستگاه های خود را و خبر خوب این است که شما هم اکنون می توانید آن را چک کنید.

تبلیغات

پس از در دسترس برای توسعه دهندگان برای تست اپل بالاخره منتشر شد iOS 14 به عنوان یک بتا عمومی. این به این معنی است که فقط در مورد هر کسی که با آی فون یا اپل قادر خواهد بود تا سیستم عامل جدید برای چرخش و بررسی آینده ویژگی های جدید پیش از انتشار آن. با توجه به اینکه این نسخه بتا است شما باید با احتیاط ادامه دهید.

دلیل این است که بتا بیشتر در مورد اپل گرفتن بازخورد و ویژگی های اتو کردن اشکالات و ممکن است که بدون شک هنوز هم در به روز رسانی. این احتمالا یک ایده خوب برای استفاده از این خود را به عنوان راننده روزانه با توجه به مشکلات مختلف است که ممکن است رخ دهد. برای مثال شما ممکن است به اجرا برخی از مسائل را با برنامه های خود را به عنوان برخی از آنها ممکن است روبرو می شوند اشتباهات با توجه به سازگاری و بهینه سازی.

همچنین این نسخه بتا است جنبه های خاصی از این سیستم عامل ممکن است لزوما کار به عنوان در نظر گرفته شده تا تجربه خود را ممکن است نه لزوما سازگار باشد. اما برای کسانی که نمی ذهن در نظر گرفتن به روز رسانی برای چرخش و سپس سر بر روی بیش از به اپل وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید آن را دانلود کنید.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >تبلت. بیشتر بخوانید درباره iOS, Ios, 14, iPad و آی فون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>