14 اینچ و 16 اینچ بازوی جوانب مک بوک های آینده در سال 2021

در WWDC سال 2020 اپل اعلام کرد که آنها خواهد بود انتقال دور از پردازنده های اینتل به سفارشی ARM مبتنی بر چیپ ست. آن را تا حد زیادی انتظار می رود که اولین ARM-based MacBook Pro خواهد شد ورود بعد از آن در سال, و در حال حاضر با تشکر از تحلیلگر Ming-Chi Kuo ما ممکن است یک ایده از آنچه انتظار می رود در سال 2021.

تبلیغات

با توجه به Kuo آخرین تحقیقات توجه او ادعا می کند که در سال 2021 اپل خواهد بود راه اندازی 14 اینچ و 16 اینچ مک بوک جوانب مثبت است که با استفاده از بازوی جدید چیپ ست در حالی که 13.3-inch MacBook Pro خواهد بود که در این سال جدید با ARM چیپ ست. معلوم نیست که برای چه این به این معنی برای آینده 13 اینچ و 16 اینچ مدل.

آیا اپل راه اندازی اینتل و ARM-based 13 اینچ و 16 اینچ مدل? خواهد شد و یا آنها تنها به ارائه آن در دست ، اپل آیا دولتی که در طول این دوره گذار آنها ادامه خواهد داد برای ایجاد اینتل مبتنی بر محصولات اما متوقف کوتاه گفت: کدام مدل خواهد بود اینتل و آن را با استفاده از سفارشی جدید اپل سیلیکون است.

همچنین آیا این به این معنی است که ما نمی تواند از دیدن یک بازخوانی از 16-inch MacBook Pro در این سال و این که اپل را “نجات” آن را برای 2021? در هر صورت ما حدس می زنم ما باید منتظر بمانیم و ببینیم تا آن را با یک دانه نمک در حال حاضر و امیدوارم اپل خواهد شد که جزئیات بیشتر بعد از این سال.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ و مک بوک پرو. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>