یوبی سافت است دادن دور رایگان نسخه از Watch Dogs 2 در این آخر هفته

به جشن یوبی سافت رو به جلو در این آخر هفته این ناشر اعلام کرده است از آن خواهد شد به دور نسخه رایگان از بازی Watch Dogs 2 در کامپیوتر.

عاقبت آینده, سازمان دیده بان سگ لژیون خواهد شد به نمایش در آینده دیجیتال, ارائه, بنابراین این احتمال وجود دارد یک راه برای یوبی سافت به درام تا اعتیاد به مواد مخدره و بازیکنان را به سرعت با بازی جهان است.

به منظور به دست آوردن یک کپی رایگان خود را همه شما باید انجام دهید این است ورود به UPlay در طول این چهار یوبی سافت رو به جلو رویداد و از گرو در اوردن یک کپی از این بازی است. پس از آن خواهد شد که در کتابخانه های دیجیتال خود برای همیشه لطفا برای.

آن را بسیار عالی باز-ماجراجویی جهان و حتی بهتر به صورت رایگان. شما باید برای دانلود UPlay هر چند که ذهنی بد شانسی.

مرتبط با: آینده بازی PS4

یوبی سافت رو به جلو است و ناشر دیجیتال جایگزینی برای آن سالانه کنفرانس مطبوعاتی و تنظیم شده است به ویژگی های سازمان دیده بان سگ Legion, Assassin’s Creed Valhalla و یک نام تجاری جدید تعریف از خدایان و هیولاها فانتزی عنوان آن رونمایی شد در سال گذشته و نگاه خیلی افتضاح مانند نفس از وحشی.

برخی دیگر از شایعات نیز ظاهر در مورد این رویداد در هفته های اخیر از جمله وجود Far Cry 6 برای PS5 و Xbox سری X. آن را به طور بالقوه می تواند ستاره Giancarlo Esposito به عنوان بازی تبه کار است که شما ممکن است تشخیص به عنوان Gustavo Fring از Breaking Bad و Better Call Saul.

برای اولین بار منتشر شده در سال 2017, Watch Dogs 2 یک بهبود بزرگ بیش از سلف خود تا حد زیادی به لطف Ubisoft تزریق یک مقدار دوز مورد نیاز از شخصیت را به جهان خود را و شخصیت های. آن را دیگر یک مطلوب و بدبخت نرم ماجرا در مورد آیدن پیرس و احمقانه کلاه.

در اینجا چیزی است که ما تا به حال به می گویند ما 4/5 نقد و بررسی: “Watch Dogs 2 توسط هیچ جهش بزرگ رو به جلو, اما آن را می بیند سریال در مسیر درست رهبری با رنگ های بیشتر و بیشتر استعداد و یک حس واقعی از سرگرم کننده است. عمل جامد و ماموریت طراحی بسیار کمتر generic در حالی که یوبی سافت مونترال به شما داده شده است یک مجموعه بزرگ از ابزار و آزادی برای استفاده از آنها را به عنوان شما خواهد شد.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>