آمازون نخست تصویری در حال حاضر به ویندوز 10 دسکتاپ برنامه

آمازون نخست ویدئو برنامه دسکتاپ است که در حال حاضر زندگی می کنند در فروشگاه مایکروسافت. ویندوز 10 کاربران می توانید نرم افزار و دانلود و گرفتن مورد علاقه خود را در آمازون نخست نشان می دهد و فیلم.

این برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به جریان نشان می دهد به طور معمول اما نیز ارائه می دهد گزینه ای را برای آنها را دانلود و تماشای آفلاین. از ویژگی های مفید است اگر شما یک سفر طولانی پیش رو و یا نمی خواهید به جویدن از طریق داده های خود را هنگامی که شما در خارج از خانه خود را با لپ تاپ.

آمازون نخست تصویری ویژگی های طیف وسیعی از ستاره نکردم و سریال از تحسین کمدی Fleabag به Al Pacino جدید سری شکارچیان.

مرتبط: چگونه به استفاده از ساعت مچی جدید حزب ویژگی در آمازون نخست تصویری

سرگرمی جریان صنعت به شدت رقابتی یکی در حال حاضر با امثال دیزنی پلاس, Netflix و HBO حداکثر رقابت در جذب بینندگان. بدون شك جدید برنامه دسکتاپ از آمازون نخست تصویری در نظر گرفته شده است برای کمک به آنها را نگه دارید تا با رقبای که در حال حاضر ارائه برنامه های مشابه.

مرتبط: بهترین های دیزنی به همراه فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر

خود برنامه رایگان است برای آمازون نخست تصویری مشترکین. با این حال شما خواهد شد البته نیاز به یک آمازون نخست ثبت نام و اشتراک. این هزینه £7.99 یک ماه یا £79 سال است.

وجود دارد مقدار زیادی از محتوای بزرگ در آمازون نخست تصویری – به عنوان پلت فرم شده است مجبور به سرمایه گذاری در محتوای بیشتر رقبا به نظر می رسد در بازار است. شده جدید هستند و هنوز هم پس از رسیدن از جمله امثال Quibi و مجبور آمازون به بازی خود را.

در حال حاضر برخی از برجسته (فراتر از Fleabag و شکارچیان) در حال تحسین انتقادی, تاریخی, درام, وایکینگها و ویکتوریا و همچنین به عنوان یک میزبان کامل از فیلم. ما به خصوص توصیه می شود 2002 تام کروز کلاسیک, گزارش اقلیت. دیگر نکات برجسته عبارتند از: کلاسیک غربی بازسازی True Grit (2010) یاد فیلم جنگ فرار بزرگ (1963) و لمس کردن, تلخ, درام, منچستر توسط دریا (2016).

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>