Final Fantasy 14 به روز رسانی بزرگ بعدی در نهایت تاریخ انتشار

پس از تعدادی از تاخیر شرکت Square Enix تایید کرد که بازی Final Fantasy 14 5.3 پچ خواهد شد در نهایت راه اندازی در ماه اوت در تمام سیستم عامل.

آپدیت 5.3 در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه ژوئن است اما شرایط مربوط به Covid-19 led به تعداد غیر منتظره به تاخیر می اندازد. با توجه به وضعیت فعلی آن را واقعا سخت به سرزنش شرکت Square Enix برای همه چیز.

“من می خواهم برای معذرت خواهی دوباره به همه بازیکنان ما برای تاخیر پچ 5.3–بازتاب در کریستال که در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه ژوئن 16th,” بازی تهیه کننده و کارگردان Naoki Yoshida نوشت: در مقام مرجع تخصصی.

“اگر چه ما توسعه و تیم عملیات و همچنین به عنوان تست QA را تجربه کرده و تعدادی از موانع با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) من خوشحال هستم به اطلاع شما است که توسعه تولید است ، و ما به حل و فصل در یک پچ جدید نسخه برنامه.”

مرتبط: بهترین بازی های RPG

یوشیدا در ادامه به تایید می کنند که این پچ در دسترس خواهد بود از اوت 11, تشریح پس چرا چیزهایی که گرفته اند طولانی تر از انتظار می رود.”ما همه چیز را ما می تواند به سعی و انتشار این به روز رسانی در برخی از نقطه در اواسط ماه جولای اما در پایان ما تعیین زمان بیشتری مورد نیاز بود به طور کامل تست و اشکال زدایی بعدی داد حمله YoRHa: Dark آخرالزمان و جدید در مقیاس بزرگ از برخورد به مقاومت سلاح محتوا.”

اگر شما مشتاق برای نگاه کردن به درون در آینده پچ Square Enix خواهد شد برگزاری یک نامه از تولید پخش زنده در جولای 22, که به احتمال زیاد خواهد شد با ارائه یک دسته از اطلاعات جدید در این حمله از quests ، طرفداران شده اند در انتظار یک مدت زمان طولانی برای این پچ از آنجا که شما تنها می تواند سخت کار کردن تجربه و اجرای پیر زندان برای مدت طولانی.

ما با مدیر بازی Naoki Yoshida در سال 2019 به بحث در مورد Shadowbringers های بازسازی A Realm Reborn and چگونه بازی خود را تکامل یافته از آن برای اولین بار منتشر شده در سال 2013 است. اوه, و ما او را در مورد Fortnite ،

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>