Marvel’s Avengers پیشنمایش: میدان ابرقهرمان حماسه می تواند بزرگترین شگفتی سال 2020

Marvel’s Avengers, کریستال پویا و شرکت Square Enix را در جهان محبوب ترین ابرقهرمان داد شده است چندین سال در ساخت در گیر توسعه برای هفت سال یا بیشتر در زمان نوشتن. در آن طول می کشد کافی با الهام از هر دو سینمایی و طنز جهانهای پس از رسیدن متمایز وسط زمین است که طرفداران چپ تقسیم شده است.

مجموعه ای منحصر به فرد ترکیبی از سنتی مبارزات انتخاباتی انفرادی و مبتنی بر تیم چند نفره, اکشن, marvel’s Avengers تساوی از محبوب جهان زندگی می کنند-سرویس عناوین در حالی که در تلاش برای باقی می ماند درست به منبع آن مواد و شاید مهمتر از همه – می تواند سرگرم کننده را به بازی.

این یک عمل تعادل ظریف و یکی از ما مشتاق به تماشای گشوده است. بررسی مورد اعتماد وارد شده است همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد marvel’s Avengers, از جمله آخرین اخبار, گیم پلی, تاریخ انتشار, تریلر, و بیشتر.

Marvel’s Avengers, گیم پلی, پیش نمایش – دست ها را در برداشت از گیمزکام 2019

کریستال پویا مدتها در انتظار marvel’s Avengers پروژه دریافت نمی گرمترین استقبال هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در E3 2019. ابرقهرمان ماجراجویی مورد انتقاد قرار گرفت برای آن نامشخص طراحی غیر طبیعی مدل های شخصیت و overreliance در خطی وقایع زمان سریع و شایع عینک.

اما می توان گفت که شما نباید قضاوت یک بازی با تریلر خود را از آن چیزی است که در داخل آن براق زنده-سرویس صفحات که واقعا شمارش است. در نمایشگاه Gamescom 2019 شرکت Square Enix امیدوار به مجموعه ای از روایت مستقیم با عمق نگاه در چه marvel’s Avengers واقعا در مورد. معلوم است این یک پروژه بلند پروازانه است.

توسعه دهندگان شیرجه زده nitty ریگ دار از آن solo campaign co-op چند نفره قهرمان سفارشی و خیلی بیشتر. من نیز تا به حال این شانس را به بازی باز میشن که به معرفی هر یک از قهرمانان و مربوط به مکانیک. آن را مطلق rollercoaster و من لذت می برد به مراتب بیشتر از من انتظار می رود.

مرتبط با: Call of Duty – Modern Warfare, پیش نمایش

Marvel's Avengers

25 دقیقه نسخه ی نمایشی من را از طریق در Gamescom 2019 می تواند به صورت آنلاین در تمامیت خود را, اگر چه من قصد دارم به شیرجه رفتن به عمق بیشتر در مورد چگونه هر قهرمان پخش خواهد شد و احتمالا درآمیزند با یک دیگر در خارج از مبارزات انتخاباتی انفرادی. Marvel’s Avengers آغاز می شود در یک روز یک جشن رویداد دستکاری یک فاجعه غیر قابل تصور نسبت.

یک سلول تروریستی حمله کرده سان فرانسیسکو ویرانگر پل گلدن گیت است که متاسفانه پر به لبه با شهروندان است. Avengers جهش به عمل بلافاصله متوجه چیزی عجیب و غریب در جریان است. شما آغاز خواهد شد و نسخه ی نمایشی به عنوان ثور خدای رعد و برق خود را به عنوان شما شیرجه رفتن بر روی یک غرق بزرگراه برای مقابله با برخی از مزاحم مزدوران است.

اگر شما بازی خدای جنگ, Thor احساس خواهد شد بلافاصله آشنا. این است که عمدتا به دلیل Mjölnir نقش دقیقا مثل Kratos’ لویاتان تبر. ستاره فیلم سکسی Asgardian می توانید پرتاب سلاح خود را در دشمنان آوردن آن را به عقب با لمس یک دکمه. این احساس فوق العاده به شما به عنوان پرتاب سربازان به آسمان و یا احضار ثور چکش برگشت تنها به دست کشیدن پایین چند روح در پی آن است.

ثور نیز قدرت پرواز معلق بالای دشمنان قبل از کوبیدن پایین وحشیانه از بالا. کاوش در این روش از جنبش محدود بود در نسخه ی نمایشی اما کریستال دینامیک وعده داده است بعد از آن سطح را به استفاده کامل از چگونه هر حرکت قهرمان و درگیر در مبارزه با.

مرتبط با: آینده نینتندو سوئیچ بازی

Marvel's Avengers

یک بار ثور است پر از چکمه های خود را, من در زمان کنترل از مرد آهن به عنوان او مصادف با آغاز سلطنت را از طریق آسمان به سمت jetpack-دارای حق اعمال troopers. او ضعیف ترین قهرمان بسیاری اگر من صادق بودن, پرواز, مکانیک اثبات سنگین و بیش از حد خطی در باز را محدود محیط. آن را هنوز هم لذت بخش است, اما من احساس می کنم پتانسیل خود را نمی خواهد به درستی انجام تا زمانی که ما در حال پرتاب به بزرگ آلاینده در سطح مناسب برای پرواز مورد در.

مرد آهن می تواند در صعود و فرود در هوا تنظیم به یک زاویه خاص با توجه به اینکه دشمنان در حال شلیک در شما از بالا یا پایین. آن را نسبتا بدون درز و شلیک پرتوهای انرژی راکت و وسایل دیگر از بشردوست آرایه بی پایان از سلاح های درمان است. اگر بعد از انجام ماموریت های ارائه بیشتر در حوزه عمل منظم مبارزه با baddies در روی زمین قبل از زیبایی صعودی به آسمان برای تلفن های موبایل هیجان به خصوص با دوستان توسط سمت خود را.

هنگامی که مرد آهن موجب صرفه جویی در برخی از پاچه شهروندان از آن زمان به سر و صدا. بله من صحبت کردن در مورد هالک. بروس بنر ورودی های دیدنی و جذاب است به عنوان او میپرد از یک جت سرنشین توسط بیوه سیاه تبدیل به هیولایی سبز به عنوان او می کند. پس از ورود به غبار باقی مانده و شکسته بتن من چیدن درمانده سربازان و استفاده از آنها به عنوان موقت غوغا سلاح در یک ماده از ثانیه.

هالک آهسته است و در واقع برای این فاقد چابکی با بیش از کاملا پوچ قدرت. استاندارد دشمنان یک شانس ایستادن نیست, پرواز کردن پل و به اتومبیل های اطراف با نور سر و صدا از hulkster. او ویرانگر و واقعا سرگرم کننده را به بازی اگر چه نیست و بدون موضوع است. او قادر به در حال اجرا در سراسر دیوار و جهش فاصله های بسیار دور در نتیجه platforming و چالش های آن احساس نمی خوب به اندازه کافی در حال حاضر.

مرتبط: نینتندو سوئیچ Lite

Marvel's Avengers

من می توانید ببینید این حال بهبود قبل از انتشار یک بار دیگر مقدمه خطی ساختار باعث می شود آن را سخت برای هر قهرمان به درخشش. این یک مجموعه ای از ساده و مستقیم به جلو مجموعه ای از قطعات است که ویترین چه Avengers همه چیز در مورد و چگونه بازیکنان خواهد بود استفاده از قدرت خود را در ساعت به آمده است. پس از از بین بردن یک اینده مخزن و لگد زدن به کسی که به مرگ ما را ترک و به هالک برای پیوستن کاپیتان امریکا روی S. H. I. E. L. D Helicarrier.

کاپیتان امریکا احتمالا عابر پیاده قهرمان Avengers تا حد زیادی به خاطر او نقش سنتی مانند خروس جنگی با چند شسته و رفته ترفندهای تا آستین خود را. بدیهی است که او یاد سپر نقش عمده ای در رسیدگی و انفجار است به پرتاب در اطراف اتاق. پرتاب آن به سمت یک دیوار و آن را به گزاف گویی در اطراف بی وقفه هدف قرار دادن هر چیزی در مسیر خود را قبل از بازگشت به کریس راجرز دست.

شما می توانید با دقت هدف و هدف قرار دادن دشمن نقاط ضعف قبل از رفتن برای اعدام-esque نهایی ، کلاه سریع اتشی روش بازی فوق العاده مقابل هالک یک مجاورت است که واقعا کمک می کند این بسیار متفاوت شخصیت ژل. همچنین وعده مقدار زیادی از گیم پلی تنوع هم از نظر مبارزه و اکتشاف. برای مثال من می توانم ببینم سپر استفاده می شود برای قطع طناب به عنوان بخشی از یک پازل و یا حتی منحرف کردن دشمنان در خفا تنظیم.

هنگامی که شما را Avenger را به دور از چارچوب اصلی خود را نشان می دهد وجود دارد یک دسته از پتانسیل در اینجا برای سرگرم کننده و گیم پلی غیر قابل پیش بینی حالات. من فقط صمیمانه امیدواریم که آن را تبدیل کند به دالان مخالف bookended توسط حماسه مجموعه قطعات است که همه شعله ور شدن و بدون ماده است.

مرتبط با: مرگ تابنده

Marvel's Avengers

قهرمان نهایی و اوج دست در نسخه ی نمایشی است, بیوه های سیاه. این اطمینان مرگبار superspy نشانه روشنی marvel’s Avengers ایجاد شده توسط Crystal Dynamics. او احساس می کند مانند یک evolution of the Tomb Raider reboot سه گانه از نظر حرکت و gunplay, حرکت عالی و فضل در حالی که dodging حملات و کشیدن دشمنان با دستی قلاب قلاب.

این شرم آور خیلی از بخش بصری دیدنی و جذاب و در عین حال ناگوار خطی هوایی ترتیب با کارفرما. تمام من مجبور به انجام مش ترکیبی از دکمه ها قبل از ورود در عرصه بازیگری به عنوان میدان نبرد برای اولین نبرد رئیس.

مسلح با اسلحه کمری دوگانه و قدرت به نوبه خود نامرئی در یک لحظه متوجه بیوه سیاه نیست به آرامی گرفته شده است اما نه کارفرما: سابق S. H. I. E. L. D عامل که افزایش ذهن اجازه می دهد تا او را به حفظ مهارت های قهرمانان و خائنانی به طور یکسان برای خود خودخواه استفاده کنید. این منجر به یک برخورد جذاب که در آن من به موقع dodged حملات قبل از غواصی به مقابله جیب کوچک آسیب می رساند. او می تواند هر حرکت من آمدن بنابراین بداهه کلیدی بود.

بیوه سیاه را دست به دست مبارزه با مهارت بسیار لذت بخش و من می توانید ببینید او partaking در وسیع جنگ و پیچیده خفا ماموریت در تجربه کامل. بر خلاف تونی استارک او را توانمند جانور که تکیه می کند پول خود را به عنوان اصلی ابرقدرت. ببخشید مرد آهن.

مرتبط با: Animal Crossing – افق های جدید

Marvel's Avengers

هنگامی که کارفرما شکست است, او نشان می دهد چرخ قرار داده شده است در حال حرکت به مراتب خطرناک تر طرح یکی که می رود فراتر از خود خسته ایده از شرارت است. چند ثانیه بعد Helicarrier منفجر گرفتن کاپیتان امریکا زندگی و یک تکه بزرگ از سان فرانسیسکو با آن است. در روایت Avengers در حال مقصر این حمله تبعید و مجبور به پنهان کردن دور به عنوان ابرقهرمانان تبدیل قانونى در جامعه است.

پنج سال بعد شیطانی سازمان شناخته شده به عنوان هدف پدید آمده است و با استفاده از آن مخلوط رباتیک و مصنوعی فن آوری برای تبدیل تمایلی جامعه است. به عبارت دیگر آنها این فرض بزرگ bads از این ماجرا است. من شک کاپیتان امریکا واقعا مرده با توسعه دهندگان ترک خوردگی یک لبخند به من پرسید که آیا او می پیوندد هیدرا. پول من است بر او بازی بخش بزرگی در کل داستان.

Crystal Dynamics تایید کرد که به عنوان یک live-خدمات, تجربه, جدید, شخصیت, ماموریت ها و داستان ها معرفی خواهد شد برای marvel’s Avengers پس از راه اندازی برای سال آمده نشان می دهد که ما به شما مقدار زیادی از فن های مورد علاقه تهدید پدیدار شود. نقشه کشی از بیش از 80 سال از طنز تاریخچه آنها همچنین تاکید کرد این هیچ ربطی به با مارول سینمایی جهان با وجود آنچه که در ظاهر اولیه خود را نشان می دهد.

Marvel’s Avengers تقسیم می شود به ماموریت های تک نفره تمرکز خاص قهرمانان توصیف کرد به من به عنوان سنتی, انفرادی, مبارزات انتخاباتی در حالی که co-op ماموریت در دسترس خواهد بود برای شما و چند نفر از دوستان را در مراحل پیچیده و عظیم جنگ و رئیس. این نیز خواهد شد کمک به این روایت اضافه کردن عمق به شخصیت و ارزش بافت به در رفتن حوادث. در حال حاضر من می دانم که چگونه به بازی گذاشته است من احساس می کنم خیلی بهتر است در مورد.

مرتبط: بهترین بازی PS4

Marvel's Avengers

پیشرفت سیستم به طرز مرموزی شبیه به امثال سرنوشت و بخش حتی اتخاذ آن رنگ-کد کمیاب بودن سیستم و رشد مورد سطح به قهرمانان تعلق بهتر مهارت های دنده و افسانه آرایشی و بهداشتی. هر Avenger اختصاص داده شده خود را درخت مهارت اجازه می دهد بازیکن را به شعبه به سلاح ها و توانایی های استیلای سبک خود را از بازی. من فقط دیدم مرد آهنین, اما آن را به طور کامل برجسته با بسیاری از راه های به دنبال.

با در نظر گرفتن وجود خواهد داشت پنج متمایز شخصیت های به سطح بالا و سفارشی (و احتمالا بیشتر پس از راه اندازی) بازیکنان زیادی را به نگه داشتن خود و دوستان خود را مشغول در سال 2020 است. من تنها qualm است که چه مدت آن را به من برای رسیدن به اوج با قهرمان پیشرفت از نظر مهارت و مانند سرنوشت خواهد یک دیوار ضربه می شود در حالی که من مجبور به صبر کردن برای آینده گسترش عمده و یا وسوسه انگیزی مطالب رها ؟ ما باید صبر کنید و ببینید.

برداشت اول

شرکت Square Enix واقعا تبدیل شده به من در اطراف در marvel’s Avengers. Underwhelming اغاز شده است رفع با غواصی به آنچه واقعا مهم – چگونه آن را احساس می کند به بازی بازی و چه بازیکنان انجام خواهد شد در زندگی-سرویس محیط زیست است.

توسعه دهندگان به من گفت marvel’s Avengers به روز خواهد شد برای سال آینده پیشنهاد ما به شما دیدن همه-داستان جدید مطالب قهرمانان و ماموریت های بازی در کنار دوستان ما. دانستن بلند پروازانه آینده ای که در انتظار آن هستم خوشحال به گزارش marvel’s Avengers ساخته شده است پایه و اساس من خیلی هیجان زده برای دیدن بر ساخته شده است.

Marvel’s Avengers تاریخ انتشار – هنگامی که marvel’s Avengers میاد بیرون ؟

شرکت Square Enix تایید کرده است marvel’s Avengers راه اندازی خواهد شد برای PS4, Xbox One, PC و گوگل Stadia در مارس 15 سال 2020 است. این است که یک تعداد انگشت شماری از ماه قبل از ما انتظار PS5 و Xbox 2 می رسند برای آنچه در آن ارزش است.

Marvel’s Avengers trailer – چگونه آن را نگاه می کنید ؟

شما می توانید تمام از آخرین تریلر marvel’s Avengers زیر از جمله گسترده در گیم پلی نسخه ی نمایشی از نمایشگاه Gamescom 2019.

Marvel’s Avengers شخصیت – که آیا شما به عنوان بازی ؟

شرکت Square Enix در حال شکل گرفتن و نه یک رویکرد سنتی به بازی های قابل پخش فهرستی از امید بستن به تمرکز بر روی وانیل Avengers به جای انشعاب به گسترده تر بیشتر بلند پروازانه بازیگران.

ما لیست همه تایید شخصیت های قابل پخش در زیر هر کدام دارای خود را متمایز از سبک گیم پلی. در راه آن را چندین عنوان در یک:

  • هالک باور نکردنی (ابراز شده توسط Troy Baker)
  • مرد آهن (ابراز شده توسط Nolan North)
  • بیوه سیاه (ابراز شده توسط Laura Bailey)
  • Thor (ابراز شده توسط Travis Willingham)
  • کاپیتان امریکا (ابراز شده توسط Jeff Schine)

برخی از تایید خائنانی شامل کارفرما و پلیدی اگر چه ما تصور بسیاری از مشخصات بالا baddies پدیدار خواهد شد در پایان بازی به قهرمانان ما یک اجرا برای پول خود را.

Marvel’s Avengers داستان – آن چه مورد ؟

با وجود بصری شباهت به آن سینمایی همتایان marvel’s Avengers کاملا اصلی ماجراجویی در نظر گرفتن الهام از فیلم ها و کمیک. داستان آغاز می شود در سان فرانسیسکو در یک روز, یک روز تعطیل عمومی با تنها هدف از جشن Avengers و قهرمانانه خود را به نقش در جامعه است. از قضا این است که همه چیز می رود وحشتناکی اشتباه است.

خائنانی با هم کار کنند را به این شهرستان را به زانو در منحرف قهرمانان ما با صرفه جویی از غیر نظامیان در حالی که آوردن ماموریت نهایی خود را به ثمر. این شامل نفوذ و انفجار از S. H. I. E. L. D helicarrier رها کردن یک انفجار است که می تواند سطح تمامیت سان فرانسیسکو. به صرفه جویی در روز, کاپیتان امریکا فداکاری خود را برای خوب بیشتر. او بدیهی است که نه مرده داده شده در آنها ساخته شده است در کل گیم پلی سبک پشت شخصیت خود را – پول ما که به او پیوستن به هیدرا!

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıhtml nullednulled themesbuy verified stripe accounttulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma