iOS 14 برنامه کلیپ های اپل پاسخ فوری Google Apps

iOS 14 را در مورد یک تن از تغییرات به پلت فرم های iOS مانند یک بازنگری شده در صفحه اصلی بیشتر با پشتیبانی از ابزارک. نیز وجود دارد یک ویژگی جدید که اپل خواستار “نرم افزار Clips” اگر چه شانس خوبی وجود دارد که اگر شما با استفاده از آندروید و یا شده اند پس گوشی های هوشمند, اخبار, این یکی از ویژگی های است که برای شما آشنا صدا.

تبلیغات

به گفته اپل “برنامه کلیپ بخش کوچکی از یک برنامه تجربه طراحی شده برای کشف این لحظه به آن نیاز است. برنامه کلیپ های مرتبط با یک محصول خاص و یا کسب و کار و بار در عرض چند ثانیه برای تکمیل یک کار خاص مانند اجاره روروک مخصوص بچه ها, خرید قهوه و یا پر کردن یک متر پارکینگ.”

برای تلفن های موبایل آشنا ؟ دلیل این است که مفهوم برنامه کلیپ اساسا اپل پاسخ فوری Google Apps. برای کسانی که آشنا نیستند با فوری برنامه در واقع ایده این است که برای برخی از برنامه های که لازم نیست را به یک مکان دائمی در گوشی های هوشمند خود را شما می توانید فقط با اجرای این برنامه مانند در داخل یک مرورگر درست است که برای یک زمان برای تحقق یک نیاز خاص است.

برنامه کلیپ اساسا همان چیزی است که در آن کاربران قادر خواهد بود برای راه اندازی این نرم افزار با اسکن کردن یک کد QR با ضربه زدن بر روی برچسب NFC ، آن را یک ویژگی جالب و ما کنجکاو برای دیدن چگونه بسیاری از توسعه دهندگان خواهد شد در هیئت مدیره با این ایده.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره iOS و Ios 14.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>