OnePlus 8T می تواند سریعترین شارژ گوشی همیشه

وان پلاس 8T نیست و انتظار می رود تا اواخر سال 2020, اما ما ممکن است یک مدعی قوی برای تیتر از ویژگی های; فوق العاده سریع شارژ دوست دارد که ما هرگز دیده می شود.

با توجه به گزارش های شرکت در حال برنامه ریزی برای معرفی یک سوپر پیچ و تاب شارژ از ویژگی های است که پر کردن یک تلفن در یک شخص 65W. با توجه به وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro کار در 30W, عاقبت تلفن می تواند به لحاظ نظری اتهام دو بار به عنوان سریع به عنوان نسل فعلی وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro مدل.

این نکته می آید از توسعه دهنده Lavin Amarnani که کشف یک مرجع به سرعت در آندروید 11 بتا که وان پلاس منتشر شد برای آخرین گوشی های اواخر هفته گذشته است.

Amarnani به طور خلاصه نوشته شده برخی از رشته ها از حالت مهندس نرم افزار اما دستگیر شده و منتشر شده توسط توسعه دهندگان XDA. وجود خطای تایپی وجود دارد اما مفهوم بسیار روشن است.

<string name=”swrap_charger_test”>فوق العاده قرار دادن شارژر</string>
<string name=”fastcharger_swrap”>65W شارژ سریع ” </string>

با توجه به این شرکت فقط به حال یک 65W شارژر خبره و شرکت برادر شرکت Oppo نیز به نمایش مشابه تکنولوژی ما نشان می دهد این ویژگی بسیار به احتمال زیاد به می رسند در وان پلاس 8T محدوده.

از مدل های فعلی ارائه پیچ و تاب شارژ 30 که به اتهام باتری با 50% فقط در 20-25 دقیقه و یک شارژ کامل در یک ساعت. وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro را تیتر شارژ از ویژگی های همه چیز در مورد علاوه بر این از شارژ بی سیم, چیزی است که طرفداران این محدوده درخواست کرده اند برای سال. شرکت مارک شارژر بی سیم که هزینه £69 نیز ارائه 30W شارژ.

ما از بررسی حداکثر پارکر گمان: “در حالی که به طور کلی به روز رسانی نیست بزرگ این است که بسیار عالی گوشی آندروید با یکی از مورد علاقه من صفحه نمایش وجود دارد خارج وجود دارد, نرم افزار است که فقط ممکن است بهتر از گوگل و بسیار محترم ، علاوه بر این بسیار ویژگی های درخواستی مثل چی شارژ و یک IP امتیاز نیز خوش آمدید, به خصوص به عنوان OnePlus برگزار کرده است در برابر اضافه کردن آنها را برای مدت طولانی است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>