رزیدنت ایول 8 اعلام کرد برای PS5

پس از انتشار Resident Evil 7 چند سال پیش طرفداران حق رای بدون شک تعجب در مورد عاقبت آن, رزیدنت ایول, 8. در اوایل این سال ما شنیده شایعات که این بازی می تواند راه اندازی در سال 2021 و خبر خوب این است که آن را مانند به نظر می رسد کسانی که شایعات درست هستند.

تبلیغات

در طول سونی PS5, رویداد, Capcom رسما گرفته پیچد کردن Resident Evil 8, همچنین شناخته شده به عنوان رزیدنت ایول ایجاد کرد. با توجه به بازی توضیحات “وقوع چند سال پس از رویدادهای رزیدنت ایول 7 biohazard که در آن شخصیت Ethan زمستان سفر به لوئیزیانا برای جستجوی گم شده خود را, همسر, میا, Resident Evil ایجاد می بیند پیوست میا و اتان زندگی خوش و خرم با هم و قرار دادن خود را به اشتراک گذاشته کابوس از بیکر خانه کشت و زرع در پشت آنها.”

طبق شایعات Resident Evil 8 خواهد بود در ادامه این اول شخص منظر وقتی که می آید به مبارزه با. با توجه به کپکام این بازی نیز انتظار می رود که تمرکز بیشتر بر مبارزه و اکتشاف در مقایسه با سلف خود و منتشر خواهد شد برخی از زمان در 2021. برای غیر PS5 پارسه نگران نباشید چون کپکام همچنین انتظار می رود به انتشار این بازی برای ویندوز PC از طریق Steam و آینده مایکروسافت ایکس باکس سری X کنسول.

ما قبلا شنیده ام که کپکام تا به حال در واقع شروع به توسعه این بازی در سال 2016. این گزارش ادعا کرد که Capcom تصمیم به قراضه برنامه های خود را برای این بازی قرار داده و آن را در backburner به صورت زنده در 2019.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Capcom, Ps5, Resident Evil و سونی. منبع: وبلاگ.پلی استیشن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>