توسط مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales آینده برای PS4?

مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales یکی از بزرگترین عناوین تایید شده برای PS5, پرده برداری توسط Insomniac Games در طول های اخیر آشکار رویداد برای کنسول نسل بعدی.

اما – نیست تمام عیار عاقبت به معشوق ابرقهرمان تجربه تایید می شود قابل توجهی گسترش اصلی با داستان جدید, ماموریت, ویژگی ها و مایلز مورالس به عنوان یک شخصیت قابل پخش

فکر می کنم از بازی Uncharted: Lost Legacy یا Infamous: First Light و شما به احتمال زیاد در یک شبیه ballpark را با توجه به طول و محتوای آینده این بندر ارائه خواهد شد. با توجه به اولین بازی نمی اندازی بسیار طولانی پیش و در همه آن صادقانه احساس بیش از حد به زودی به صورت مناسب ،

توسط مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales آینده برای PS4?

متاسفانه این خواهد بود که PS5 منحصر به فرد با وجود این که افزایش پورت از بازی اصلی است. ما تصور آن را پشتیبانی بصری پیشرفت ها و ویژگی های ویژگی های است که نمی توان از کنسول یا مایلز مورالس مطالب پخته شده در پایه و اساس در برخی از راه غیر منقول.

پس از آن اعلام شد برخی از سردرگمی در اطراف طبیعت مایلز مورالس که پس از پاکسازی شده توسط Insomniac Games. به زبان تلگراف, سونی, سرگرمی های تعاملی را EVP سر از کسب و کار در اروپا, Simon Rutter گفت: این امر شامل “پیشرفت بزرگ” به عنوان PS4.

“من حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و آن را گسترش و افزایش به بازی قبلی,” او گفت:. “وجود دارد قابل توجه مایلز مورالس جزء – که گسترش عنصر – اما همچنین در این بازی نیز وجود دارد پیشرفت بزرگ را به بازی و بازی های موتور بدیهی است که استقرار برخی از عمده پلی استیشن 5 فن آوری و ویژگی های.”

Insomniac بازی نیز تایید شده است کار بر روی چرخ ضامن دار و چکاچاک: شکاف از هم جدا یک نام تجاری جدید ماجراجویی در آن یاد platforming و حق رای نیز در آینده به طور انحصاری برای PS5. به نظر می رسد شایان ستایش, اگر چه نمی تواند راه آینده ما تا سال 2021 در اولین.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>