توییتر نشان می دهد مردم در واقع خواندن مقالات قبل از retweeting آنها

در اینجا یک رمان مفهوم: در واقع در نظر گرفتن زمان برای خواندن مقاله قبل از ضربه retweet button بر اساس تیتر.

توییتر فکر می کند تا بیش از حد و جدید تست سریع در اندروید است که کاربران بپرسید که آیا آنها می خواهم برای باز کردن مقاله در سوال و بررسی محتویات آن را قبل از ارتکاب به اشتراک گذاری آن بیشتر است.

شبکه های اجتماعی می گوید: سریع کمک خواهد کرد که ترویج مطلع بحث بر روی پلت فرم. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری بپرسید اما شاید آن می تواند تاثیر بر دقت و صحت اطلاعات منتشر شده از طریق پلت فرم و لحن گفتگو پس از آن?

این شرکت شده است متهم به معاونت در جرم گسترش نادرست و بی اساس و یا آتش زا اطلاعات از طریق پلت فرم. تشویق کاربران به عنوان خوانده شده قبل از آنها را به اشتراک به طور بالقوه می تواند تاثیر داشته باشد. توییتر را هدف اصلی به نظر می رسد به فشار مکالمه معنی دار از طریق پلت فرم که در آن همه احزاب و اطلاع از حقایق قبل از راه اندازی به صورت آنلاین ماجراجویی.

در یک پست در روز چهارشنبه این شرکت نوشت: “به اشتراک گذاشتن یک مقاله می تواند جرقه گفتگو بنابراین شما ممکن است بخواهید به خواندن آن قبل از اینکه شما صدای جیر جیر آن.

“برای کمک به ترویج مطلع بحث ما جدید تست سریع در آندروید هنگامی که شما پاسخ به یک مقاله که شما در میانهی شب باز در توییتر ما ممکن است بپرسید اگر شما می خواهم برای باز کردن آن را برای اولین بار.”

این آخرین توییتر تلاش برای اضافه کردن یک کمی هماهنگی و ادب به پلت فرم و یا حداقل کاهش در سنگر جنگ که ظهور زمانی که اردوگاه در مقابل سایت های یک موضوع خاص برخورد می کنند (ما از دست داده ایم شمارش چگونه بسیاری از وجود دارد در حال حاضر).

این شرکت به تازگی شروع به کاربران اجازه می دهد فرصتی برای محدود پاسخ و همچنین به عنوان توانایی برای پنهان کردن خاص پاسخ از بحث ، آیا این توقع زیادی است که مردم را هم به خواندن اطلاعات در آنها های قبل از پرتاب سوخت در آتش ؟

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet