یکی از نقاط فروش سامسونگ گوشی در سال های اخیر آن خمیده صفحه نمایش در امتداد لبه های این دستگاه است. ما دیده ایم این طراحی شبیه سازی توسط دیگر سازندگان گوشی, اما آن را مانند به نظر می رسد با آینده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 شرکت در واقع می تواند فرار از صفحه نمایش منحنی.

تبلیغات

این است که با توجه به یک صدای جیر جیر با leakster یخ جهان که ادعا می کند که توجه داشته باشید 20 است که انتظار می رسند با یک صفحه نمایش مسطح. معلوم نیست اگر این تاثیر می گذارد کل توجه داشته باشید 20 صف یا فقط مدل های خاص, بنابراین ما باید صبر کنید و ببینید. این در واقع جالب است که آنها را به حرکت به دور از اين طرح اگر چه هیچ کس واقعا نمی داند چرا.

ممکن است که در حالی که منحنی نمایش آیا اضافه کردن منحصر به فرد, طراحی, عنصر, کاربران هنوز هم درمان آن را مانند به طور منظم صفحه نمایش مسطح با وجود برخی از ویژگی های طراحی به طور خاص برای لبه های منحنی. این امر می تواند شبیه به اپل در حال غرق خود را حساس به فشار نمایش پس از هیچ کس واقعا در آن است.

در هر صورت, آن را احتمالا به بهترین وجه این کار را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما با این شایعات نشان می دهد که توجه داشته باشید 20 می تواند در ماه اوت اعلام کرد ما فقط باید از چند ماه قبل از ما همه رسمی جزئیات.

در زمینه تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره سامسونگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de