کارشناسی ارشد و پویا تیم با لایکا جدید هدفون بی سیم و از Earbuds

چند سال پیش هدفون ساز استاد و پویا همکاری با افسانه ای ساز دوربین لایکا برای برخی از ویژه هدفون. اگر شما لذت می برد که مشارکت, پس از آن شما خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که هر دو شرکت تصمیم گرفته اند تا دوباره با هم کار کنند برای جدید بی سیم و هدفون earbud طرح است.

تبلیغات

با توجه به شرکت “کارشناسی ارشد و پویا اضافه شده است دو صدای جدید ابزار به “استاد و پویا برای 0.95″ مجموعه در اصل راه اندازی در سال 2017. ایجاد شده در همکاری با افسانه ای شرکت دوربین Leica Camera AG و خود را بالا پایان لوازم جانبی با نام تجاری 0.95 جدید هدفون و گوشی با الهام از طراحی نمادین و بی نظیر ساخت سریع ترین در جهان غیر کروی لنز Leica Noctilux-M 50mm f/0.95 ASPH.”

با این همکاری جدید نتیجه نهایی این است که یک کمی دوباره طراحی کارشناسی ارشد و پویا MW65 فعال نویز در هدفون بی سیم و همچنین MW07 به علاوه بی سیم از earbuds. برای اکثر فیزیکی طراحی این دستگاه بدون تغییر باقی می ماند اما آنها داده شده است یک رنگ جدید پایان با آلومینیوم آنودایز مات پایان سیاه و سفید و استفاده از چرم در بر داشت در Leica این دوربین است.

کارشناسی ارشد و پویا MW65 هدفون خواهد بود با قیمت 499 دلار در حالی که MW07 به علاوه می تواند در قیمت $299.

در زمینه صوتی >تبادل نظر. بیشتر بخوانید درباره هدفون لایکا و کارشناسی ارشد و پویا است. منبع: imore

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>