اپل مک کامپیوتر لزوما ارزان ترین اما خوشبختانه اپل دارای یک تجارت از ویژگی های در وب سایت خود را که در آن مشتریان می توانند تجارت خود را در مک کامپیوتر. اما این تجارت در ویژگی تا حد زیادی شده است یکی از ویژگی های خود را وب سایت های آنلاین و فیزیکی تجارت-ins از طریق فروشگاه های اپل نیست مجاز است.

تبلیغات

که تنظیم شده است برای تغییر در آینده نزدیک به دلیل توجه به گزارش از بلومبرگ آنها ادعا می کنند که با شروع هفته آینده اپل و فروشگاه های فیزیکی در ایالات متحده و کانادا در حال انتظار برای شروع به پذیرش تجارت فهم برای رایانه های مکینتاش. این تجارت در برنامه خواهد بود لگد زدن در 15 ژوئن که در آن مشتریان خواهد بود و مجاز به تبادل مک کامپیوتر برای هر یک از کارت هدیه و یا استفاده می شود برای جبران هزینه خرید یک مک جدید کامپیوتر.

این گزارش ادعا می کند که این حرکت انجام خواهد شد برای کمک به اپل افزایش فروش از کامپیوتر مک. آن نیز خواهد شد راحت تر برای مشتریان که می تواند راه رفتن به یک فروشگاه با مک کامپیوتر و دریافت فوری اعتباری به جای داشتن برای مقابله با بدون هیچ زحمتی از پستی در دستگاه های خود و در انتظار اعتبار است.

اپل در حال حاضر می پذیرد آی فون ، iPad و اپل دیده بان تجارت-ins در فروشگاه های خود را, بنابراین این تجارت جدید در برنامه در اصل گسترش واجد شرایط در دستگاه های.

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره, iMac, iMac Pro, Mac, Pro, Macbook Air و Macbook Pro با. منبع: macrumors

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de