این 15 شرکت در حال استخدام برای ورود به سطح از راه دور شغل

اگر شما به دنبال یک شغل و شما لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه اخم نکنید. اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال یک اثر عمده ای در بازار کار وجود دارد چندین شرکت استخدام کارگران از راه دور در حال حاضر.

انعطاف پذیر مشاغل سایت FlexJobs.com به تازگی منتشر شده یک لیست از 15 شرکت که به پست ترین سطح ورود از راه دور شغل در سایت پس از آوریل 1.

این شرکت طیف وسیعی از نیروی انسانی سازمان به بازاریابی و شرکت های خدمات مالی. اگر شما به دنبال برای اولین کار خود را از این شرکت ممکن است راه خود را به نیروی کار.

15 شرکت با دور افتاده ترین مشاغل

1. Robert Half International

2. Randstad

3. K12

4. Aerotek

5. اپپن

6. کلی خدمات

7. پیرسون

تبلیغات

8. VocoVision

9. شتاب خورشیدی

10. UnitedHealth Group

11. کلمات کلیدی Studios

12. استقلال دانشگاه

13. Kforce

14. RevLocal

15. Shellpoint وام خدمات

آیا شما به روز رسانی رزومه کاری خود را به تازگی ؟

برای دریافت از طریق فرآیند استخدام شما نیاز به یک رزومه کاری است که خارج از غرفه را از بقیه است. اگر شما به روز نیست رزومه کاری خود را در حالی که وجود دارد هیچ زمانی مانند امروز است.

آیا رزومه کاری خود را نگاه کنید هر چیزی مانند این یکی در سمت چپ ؟ آن را باید نگاه کنید بیشتر شبیه به مثال در سمت راست. دنبال تیم کلارک step-by-step guide to رزومه موفقیت!

تبلیغات

resume template

شغل بیشتر مطالب از Clark.com:

  • 25 بهترین مشخصات لینک نکات و ترفندها
  • کار از صفحه اصلی راهنمای: یک لیست از کار مشروع در فرصت های شغلی خانه
  • 5 راه به نقطه جعلی کار از خانه مشاغل

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Bozdurma