برخی از آی فون 11 دستگاه های در حال نمایش عجیب و غریب سبز رنگ بر روی صفحه نمایش خود را

اگر شما یک آی فون 11 صاحب که شروع به توجه کنید که صفحه نمایش خود را است که با داشتن یک عجیب با رنگ سبز به آن, شما تنها نیستید. دلیل این است که با توجه به تعداد رو به رشد کاربر گزارش به نظر می رسد که برخی از آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max صاحبان ادعا می کنند که دستگاه های خود را در حال نشان دادن یک عجیب و غریب سبز رنگ به آنها را.

تبلیغات

به نظر می رسد این اتفاق می افتد هنگامی که کاربران باز کردن قفل تلفن خود را و یا زمانی که تیره و حالت شیفت شب فعال هستند. اگر شما تعجب کنید که اگر این می تواند یک مشکل سخت افزاری که لزوما ممکن است در این مورد. دلیل این است که کاربران گزارش که این موضوع اتفاق تنها پس از به روز رسانی به iOS 13.5.

این نشان می دهد که این نرم افزار مشکل به نظر می رسد که رنگ سبز میشه در حالی که اگر چه آن را به عقب می آیند در هر حال حاضر و پس از آن است که ما تصور می شود و نه آزار دهنده. وجود دارد هیچ راهی برای رفع این اشکال بنابراین در حال حاضر کاربران آیفون را فقط باید برای مقابله با آن, اما, اپل در حال کار بر روی iOS 13.5.5 به روز رسانی تا شاید ثابت می تواند در آن وجود دارد.

در حال حاضر آن را نیز به نظر می رسد که این موضوع عمدتا بر آی فون 11 کاربران و صاحبان اپل را اپل نمی کنند.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون 11. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>