PS5 و اندیشه 11 تاخیر: که دیگر داغ tech موارد بعدی ؟

Tech طرفداران و علاقهمندان به خوبی و واقعا تا به حال صبر و شکیبایی خود را آزمایش این هفته با هر دو شرکت سونی و گوگل تاخیر در بزرگ راه اندازی حوادث برای PS5 و اندیشه 11.

اما خبر بد وجود دارد متوقف نمی شود. با تشکر از COVID-19 مربوط به زنجیره تامین مسائل تظاهرات توده و دولت با صدور دستور اجرایی متعدد دیگر اقلام با تکنولوژی پیش بینی می شود با تاخیر این سال است. در اینجا یک لیست از بزرگترین.

این PS5

شده اند وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد PS5 تاریخ انتشار در حالی که برای. در سال گذشته ما دیده ایم مداوم گزارش های ضد و نقیضی از “خودی صنعت” ادعا COVID-19 مربوط به زنجیره تامین مسائل می تواند نیروی سونی برای راه اندازی آن بعد از اصل برنامه ریزی شده و یا آن را به بازار بسیار محدود منابع بعد از این سال.

سونی تایید نشده یا گزارش, اما چیزی که ما میدانیم این است که کنسول بعدی بزرگ آشکار شده است تحت فشار قرار دادند.

در اوایل این هفته سونی تایید کرد در یک صدای جیر جیر آن را به تاخیر می اندازد آن برنامه ریزی شده 4th جولای PS5 رویداد را نیز برای ادامه Black Lives Matter تظاهرات در ایالات متحده است. این رویداد خواهد شد در حال حاضر اتفاق می افتد در یک زمان مشخص بعد از این سال. این شرم آور است که این رویداد خواهد شد در یک بازی که در آن سونی خواهد فاش کردن جزئیات تازه در مورد PS5 راه اندازی عناوین.

آندروید 11

سونی تصمیم به تاخیر PS5 رویداد آمد صرف روز پس از گوگل اعلام کرد که از آن خواهد شد به طور نامحدود به تعویق انداختن بتا اندازی آن جدید آندروید 11 سیستم عامل تلفن همراه.

این شرکت اعلام کرد تاخیر در یک صدای جیر جیر در آن اندیشه توسعه دهنده حساب توییتر در 30 مه. آن را قبلا برنامه ریزی به پرده ثروت جدید آندروید 11 ویژگی های 3rd ژوئن. گوگل نشده به صراحت گفت: به همین دلیل این تاخیر در انتشار, اما اعلام زمان منجر به صنعت rumblings که آن نیز مربوط به ما شد.

این صفحه 4a و صفحه 5

آندروید 11 یکی از بسیاری از محصولات Google هوا به رنج می برند به تاخیر می اندازد. صنعت rumblings نشان می دهد ثروت از مسائل نیز مجبور به تاخیر صفحه 4a و صفحه 5 را راه اندازی.

این صفحه 4a انتظار می رود که محروم کردن بیشتر مقرون به صرفه نسخه از صفحه 4. این در اصل انتظار می رود برای راه اندازی در هفته اول ماه ژوئن در کنار جديد آندرويد 11 ویژگی.

با اندیشه 11 راه اندازی در حال حاضر به تعویق افتاد و این تقریبا به طور قطع قصد ندارم به اتفاق می افتد. بیشتر چه, شایعات پس به نظر می رسد پیشنهاد صفحه 4a مسائل می تواند نیروی گوگل همچنین به تاخیر در راه اندازی آن افسانه صفحه 5 گل سرسبد بود که انتظار می رود به نظر می رسد در ماه اکتبر.

این است که ظاهرا از آنجا که گوگل می خواهد وجود دارد به سه ماه فاصله بین دو گوشی راه اندازی برای جلوگیری از “یک cannibalisation از فروش”.

microsoft surface neo

سطح Neo

سطح Neo راه اندازی شد به یکی از 2020 جالب ترین منتشر شده است. برای کسانی که آن را از دست رفته نئو یک صفحه نمایش دوگانه ویندوز 10X لپ تاپ که رونمایی شد در کنار Surface Pro 7 Surface Pro X و سطح دو سال گذشته است.

جزئیات کامل در مورد این دستگاه نشده است افشا می شود اما صفحه نمایش دو فرم فاکتور به تنهایی کردم tech طرفداران ترشح بزاق و ما در اینجا در مورد اعتماد برج شده اند مشتاق به گرفتن دست خود را در یک مدل مشغول به کار بوده است. متاسفانه این اتفاق نمی افتد برای مدتی به عنوان ویندوز رئیس Panos Panay تایید این شرکت به طور نامحدود به تاخیر انداختن راه اندازی آن از نگرانی “زمان بندی درست نیست”.

iPhone 11 side

آیفون 12

اپل سپتامبر آیفون رویداد راه اندازی شده است به یک جزء اصلی ورود در جمعی تقویم tech روزنامه نگاران برای نزدیک به یک دهه است. اما در این سال آن را مانند به نظر می رسد که می تواند تغییر را با گزارش های متعدد در حال ظهور نشان می دهد COVID-19 مربوط به زنجیره تامین مسائل می تواند تاخیر آی فون 12 راه اندازی.

جدید ترین و قابل اعتماد گزارش ناشی از وال استریت ژورنال که گزارش “منابع آشنا با موضوع” تایید اپل 2020 آی فون خط را تقسیم راه اندازی. به طور خاص آن را پیشنهاد اصلی آیفون 12 راه اندازی خواهد شد تا اکتبر به تاخیر افتاد و نامشخص “بیشتر حق بیمه” مدل ظاهر خواهد شد “کمی بعد”.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>