Philips 800 سری تلویزیون های OLED به فروش در ماه جولای

به طور رسمی اعلام کرد در ماه ژانویه فیلیپس در حال حاضر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد زمانی که آن 800 سری جدید نورتاب را به فروش.

جدید برای سال 2020 هستند OLED805, OLED855 و OLED865 که همه از ویژگی های آخرین فیلیپس TV نوآوری از جمله جدید 4th Gen P5 تراشه که به ارمغان می آورد خود را با نام تجاری دنیای جدید AI تصویر tech به جدول.

مرتبط با: Philips تلویزیون 2020 – هر 4K OLED و LCD توضیح داده شده

ما انتظار داشتند که تلویزیون به فروش در ماه مه اما احتمالا تاثیر Covid-19 منجر به تاخیر بیاندازد. این OLED805, OLED855 و OLED865 در حال حاضر با توجه به فروش در ماه جولای در 55 و 65 اینچ اندازه. این OLED865 الگویی است که ما تا به حال شنیده ام اما به نظر می رسد تنها تفاوت بین آن و OLED855 است که ایستاده می آید پیچیده در Muirhead lether.

جدید 800 OLED سری همچنان Philips تعهد به ارائه بهترین کیفیت تصویر در تلویزیون با پشتیبانی از تمام فرمت های HDR در HDR10, HDR10+ پخش HLG و Dolby Vision.

تأمین انرژی این تصویر جدید 4th Gen P5 تراشه. ساخته شده بر روی Philips’ پنج PQ ارکان منبع, رنگ, کنتراست حرکت و هشیاری جدید برای این سال معرفی هوش مصنوعی کمک های که با استفاده از شبکه های عصبی و یادگیری ماشین به منظور بهبود کیفیت تصویر’

این کار را با تنظیم تعادل بین منبع و رنگ و کنتراست و غیره با frame-by-frame تحلیل محتوا به منظور تکثیر طبیعی تر به دنبال یک تصویر.

4th Gen P5 تراشه همچنین می توانید تنظیم HDR10 و HDR10+ منابع به تولید چه فیلیپس ادعا می کند که یک تصویر بهتر. همچنین در حال حاضر قادر به تغییر یک Dolby Vision خوراک با افزایش سرعت صدای دالبی چشم انداز روشن و حالت.

برای محتوای صوتی OLED 800 سری است قادر به رمزگشایی Dolby Atmos موسیقی متن و همچنین پشتیبانی از دالبی Virtualizer حالت است که می upconvert استاندارد آهنگ به صدای فراگیر.

یک بار دیگر ال ای دی تلویزیون همچنان به حمایت از سیستم عامل آندروید که به معنی 800 سری ساخته شده اند در گوگل دستیار Chromecast قابلیت و دسترسی به فروشگاه Google Play در صورتی که شما یکی از معدود که نه دریافت دیزنی به همراه نرم افزار.

تا کنون ما فقط یاد گرفتیم قیمت OLED805 مدل که ارزان تر از سال گذشته OLED804.

OLED سری 800

  • 55OLED805 – £1500
  • 65OLED805 – £2200

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>