بهترین دستگاه قهوه

وجود دارد هیچ دیگر نوشیدنی مانند قهوه بر روی این سیاره است. نه تنها می توان آن را ساخته شده در مجموعه ای از راه را با همان مواد تشکیل دهنده تولید همه چیز از یک فنجان فیلتر قهوه به شدید, اسپرسو, اما هم وجود دارد هزاران نفر از گونه های در دسترس است. فکر می کنم از آن را مانند شراب خوب است. هنوز وجود دارد یکی ثابت: اگر شما می خواهید بهترین فنجان قهوه شما نیاز به بهترین دستگاه قهوه.

برای اضافه کردن به پیچیدگی وجود دارد بارهای از انواع مختلف از ماشین آلات پس از آن در مورد گرفتن بهترین دستگاه قهوه است که مناسب شما. نگران نباشید – ما اینجا هستیم برای کمک به شما بهترین انتخاب با انتخاب ما را از بهترین ماشین هایی که ما به طور کامل بررسی شده است.

برای راحتی کار ما ذکر شده لیست کامل ما را از بالای ماشین آلات قهوه در اینجا, اما شما می توانید نگه داشتن خواندن برای دریافت یک مرور کلی مفصل تر.

 • بهترین به طور کلی لوبیا-به-جام-دستگاه قهوه: Melitta Barista TS هوشمند
 • بهترین کلی دستی دستگاه اسپرسو: Smeg ECF01
 • بهترین کلی غلاف دستگاه: Sage Nespresso Creatista Uno
 • کلی بهترین فیلتر ماشین آلات: Melitta AromaFresh خرد کردن و دم کردن
 • بهترین به طور کلی قهوه لوازم جانبی: Nespresso Barista
 • بهترین دستگاه اسپرسو با یکپارچه چرخ: Sage توسط Heston Blumenthal اوراکل
 • بهترین دستگاه اسپرسو مجموعه: Gaggia Classic Deluxe قهوه ایستگاه
 • بهترین باقلا-به-جام و ماشین آلات برای تعمیر و نگهداری پایین: Miele CM7500
 • بهترین باقلا-به-جام ماشین برای انعطاف پذیری: Melitta Caffeo Barista TS
 • بهترین باقلا-به-جام دستگاه برای کسانی که در بودجه: Gaggia Anima
 • بهترین cafetiere: دلربایی قهوه ساز
 • بهترین غلاف ماشین آلات برای نوشیدنی: Nespresso Vertuo Plus
 • بهترین غلاف ماشین برای کسانی که چای بیش از حد: Dualit کافه Cino
 • بهترین بودجه غلاف ماشین برای شیر عاشقان: AEG Fantasia
 • بهترین بودجه غلاف دستگاه: میانبر Vivy توسط بوش

در زیر ما برای اولین بار ذکر شده بالا انتخاب ماشین آلات در هر رده. سپس ما باید بیشتر گزینه های ذکر شده توسط هر گروه در مورد شما به دنبال چیزی کمی متفاوت است. ما رو دستی دستگاه های اسپرسو بنابراین شما می توانید تکرار سبک و با کیفیت از قهوه barista تحویل خواهد بود. ما رو باقلا-به-جام-ماشین آلات که همه چیز را به طور خودکار برای شما. ما رو فیلتر ماشین آلات که به یک دیگر نوشیدنی و برخی استدلال می کنند غنی تر و طعم و مزه. در نهایت برای راحتی ما رو غلاف ماشین آلات.

چگونه ما را انتخاب کنید بهترین ماشین های قهوه

تست ماشین های قهوه همه چیز در مورد گرفتن بهترین کیفیت قهوه از آنها اطمینان حاصل کرد که هر یک می تواند به تولید بهترین-جام مزه کردن از چیزهای سیاه و سفید. این یک کار است که ما را بسیار جدی و آزمایش ما وابسته است به نوع دستگاه قهوه است که ما در حال بررسی. برای هر که با استفاده از قهوه یا کل لوبیا ما کباب خود ما دسته ای از پرو لوبیا. ما با استفاده از یک متوسط کباب کمی سبک تر از شما احتمالا می خواهم به استفاده از در خانه به طوری که ما در حفظ لوبیا’ منشاء طعم.

با کنترل کباب و لوبیا استفاده می شود ما می توانیم مقایسه ماشین هایی که ما بررسی طعم تست هر یک. ما فکر می کنم آن را عادلانه به هر دستگاه کامل کار از طریق بنابراین ما تنظیم خرد کردن و که در آن مورد نیاز tamp تا زمانی که ما رسیدن به بهترین نتایج. همه قهوه توزیع تست شده برای متوسط (حدود 65C مناسب است برای اسپرسو).

که در آن شیر را درگیر ما کف دستی که در آن در دسترس است و استفاده از خودکار گزینه های در غیر این صورت. ما تنظیم تکنیک ها و تنظیمات تا زمانی که ما راضی هستید که ما در حال تولید بهترین شیر بخار پز که این قهوه ساز می تواند ارائه. شما می توانید جزئیات بیشتر در ما چگونه ما تست ماشین های قهوه مقاله.

ما پنج تراکم بالا

1. Melitta Barista TS هوشمند

مورد علاقه ما باقلا به فنجان قهوه و ماشین آلات

Melitta Barista TS هوشمند بالا باقلا به فنجان قهوه دستگاه قادر به تولید با کیفیت بالا و نوشیدنی – از نقطه اسپرسو به فریبنده cappuccinos و lattes – همه در لمس یک دکمه. این دستگاه دارای 10 کاربر, پروفایل, پس هر کس در خانه خود را می توانید سفارشی خود را از دستور العمل های مورد علاقه. “هوشمند” بخشی از نام اشاره به برنامه بلوتوث که باعث می شود آن را آسان به برنامه های مورد علاقه خود را می نوشد با استفاده از تلفن خود را.

جزئیات کامل ما Melitta Caffeo Barista TS هوشمند, نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: باقلا-به-فنجان اندازه: 372 x 259 x 467mm, شیر, frothing: بله (خودکار), آب مخزن اندازه: 1.8-لیتر

2. Smeg ECF01

مورد علاقه ما دستی دستگاه اسپرسو

Smeg ECF01

اگر شما یک خانه barista با انتظارات بالا از خود دستگاه اسپرسو بیشتر از هیچ نگاه سریع از ویژگی های بسته بندی شده و 1950s طراحی الهام گرفته از Smeg ECF01. آن Thermoblock تکنولوژی کمک می کند تا رسیدن به دمای مطلوب در سرسام آور 40 ثانیه و آن را هوشمندانه استعداد برای به خاطر سپردن دقیقا چه مقدار آب شما را در قهوه خود را در هر زمان. وجود دارد هیچ انکار این دستگاه محض همه جانبه درخشندگی.

قابل توجه دیگر قدرت پردازش شامل یک فنجان گرم شدن سطح در دستگاه بالا که به اندازه کافی بزرگ برای دو فنجان. نیز وجود دارد د-calc زنگ به شما اجازه می دانم زمانی که آن را نیاز به تمیز نگه داشتن قهوه جریان یکنواخت. این است که دستی قهوه در آن سریعترین و عملی ترین و بدیهی ترین آن جذاب است.

جزئیات کامل ما Smeg ECF01 نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: اسپرسو اندازه: 330 x 155 x 330 mm, شیر, frothing: بله (بخار گرز), آب حجم مخزن: 1 لیتر

3. حکیم Nespresso Creatista Uno

مورد علاقه ما غلاف دستگاه اسپرسو

Sage Nespresso Creatista Uno geri

غلاف ماشین آلات ساخته شده برای سهولت لزوما توانایی های هنری. سیج Nespresso Creatista اونو تغییراتی که با یک ماشین است که به شما این راحتی که شما می خواهم انتظار از یک غلاف اما توانایی رایگان-پور شیر را به مخلوقات خود را مانند یک حرفه ای barista. مصرف استاندارد کوزه شیر های Creatista اونو می توانید بخار شیر به طور خودکار; ریختن است تا به شما.

با کیفیت بالا و اسپرسو همراه با لمس دکمه با این مدل حمایت از Nespresso, ristretto, اسپرسو و lungo تنظیمات. بهترین از همه, دستگاه قهوه است ارزش بسیار عالی و نمی کشد تا فضای زیادی بر روی خود را آویزان.

جزئیات کامل ما گلی Nespresso Creatista اونو نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: غلاف (Nespresso), اندازه: 410 x 170 x 310 mm, شیر, frothing: بله (خودکار بخار گرز), آب حجم مخزن: 1.5 لیتر

4. Melitta AromaFresh خرد کردن و دم کردن

مورد علاقه ما فیلتر دستگاه قهوه

فیلتر ماشین آلات قهوه بهترین هستند استفاده می شود که با قهوه و Melitta AromaFresh خرد کردن و دم کردن باعث می شود که آسان از جمله چرخ. در حالی که شما می توانید مجموعه ای از دستگاه برای ارائه مقدار مناسب قهوه شما نیاز دارید (دو تا 10 فنجان ارزش) شما باید به صورت دستی تکمیل سطح آب.

Melitta استفاده از کاغذ فیلتر برای AromaFresh خرد کردن و دم کردن آن یک انتخاب عالی – شما دریافت می کنید یک تازه هر بار شما را در قهوه است. فیلتر قابل شستشو ممکن است به نظر می رسد راحت تر, اما آنها می تواند تبدیل به آلوده با استفاده از. قهوه با کیفیت عالی است با AromaFresh ارائه غنی و صاف قهوه در مقادیر زیاد.

وجود دارد تایمر دستی, بیش از حد, بنابراین شما می توانید مجموعه ای از دستگاه برای اطمینان از قهوه خود را آماده در صبح است. برای راحتی و کیفیت Melitta AromaFresh خرد کردن و دم کردن یک انتخاب عالی است.

جزئیات کامل ما Melitta AromaFresh خرد کردن و دم نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: فیلتر حجم: 515 x 312 x 302mm, شیر, frothing: بدون آب حجم مخزن: 1.5 لیتر

5. Nespresso Barista

یک راه هوشمندانه برای آزمایش با قهوه

Nespresso Barista accessories

نه صرفا یک دستگاه قهوه در حق خود به Nespresso Barista افزودنی برای انواع دستگاه های اسپرسو نه تنها Nespresso ، با استفاده از رابط لمسی روی صفحه نمایش برای انتخاب یک دستور اضافه کردن مواد اولیه که عمدتا شامل یک شات اسپرسو و خاموش شما بروید.

Barista پس از آن باعث می شود همه چیز را به طور خودکار برای شما از جمله خوشمزه سرد سرد نیترو اسپرسو نوشیدنی شکلات داغ و حتی شیر frothed. اگر شما یک کمی بیشتر پرماجرا, این یک راه عالی برای ایجاد برخی از خیره کننده نوشیدنی.

جزئیات کامل ما Nespresso Barista نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: لوازم اندازه: 154 x 125 x 125 میلی متر, شیر, frothing: بله (خودکار داغ و سرد) آب مخزن اندازه: N/A

بالا قهوه ماشین آلات – لیست کامل

قهوه ماشین آلات ما در بالا ذکر شده بهترین در کلاس و باید با توجه بیشتر مردم است. اگر شما علاقه داشتن به چیزی کمی متفاوت است پس ما باید بیشتر توصیه. برخی از آنها متخصص و امکانات و برخی گران تر هستند اما همه ماشین هایی که ما می توانیم به طور کامل توصیه می شود. ما تقسیم ماشین آلات به دسته برای انتخاب آسان تر است. در اینجا برخی از مشاوره در انتخاب بهترین دستگاه قهوه برای شما:

دستی ماشین آلات اسپرسو این ماشین آلات قهوه همان نوع که شما می بینید در کیفیت کافی شاپ. شما نیاز به tamp قهوه دستی برای به دست آوردن بهترین نتایج. آنها کار بهترین زمانی که شما خود را چرخ (ببینید که چگونه به استفاده از چرخ قهوه برای اطلاعات بیشتر) و شما نیاز به کمی تمرین به کار گیرند. در نتیجه قهوه بهتر است شما از هر نوع دیگر از ماشین اما شما باید برای مقابله با ظروف سرباز یا مسافر بیشتر و بیشتر تلاش خود را کامل فنجان قهوه است.

دیدن بالا دستی قهوه اسپرسو ماشین آلات

باقلا-به-جام-ماشین آلات این ماشین همه چیز – اسیاب tamp و پور – در لمس یک دکمه. حتی برخی از ریختن شیر. اگر شما می خواهید یک قهوه تازه, تجربه, با, لوبیا, بدون بدون هیچ زحمتی از یک دستگاه اسپرسو, این نوع برای رفتن است. جنبه های منفی هستند که می توان آنها را بزرگ و گران قیمت به علاوه آنها همیشه تولید همان کیفیت به عنوان یک ماشین دستی.

ببینید بهترین باقلا به فنجان قهوه

فیلتر ماشین آلات این قهوه چکیدن آب از طریق قهوه. یک طعم صاف و بزرگ پارچ (کوزه) این خوب است برای هر کسی که دوست دارد به نوشیدن مقدار زیادی قهوه یا برای سرگرم کننده از یک گروه از مردم است. مشخصات فنی این یکی از ساده ترین ماشین آلات به کار گیرند اما شما نمی توانید انعطاف پذیری و طیف وسیعی از نوشیدنی گزینه های که اسپرسو-بر اساس ماشین آلات ارائه دهد.

ببینید بهترین فیلتر ماشین آلات قهوه

غلاف نهایی راحتی شما فقط رها کردن در یک غلاف یا کپسول شیر یک دکمه و شما انجام می شود. غلاف نیست سازگار با هر یک از دیگر, بنابراین هنگامی که شما خریداری کرده اید به سیستم شما قفل شده است. Nespresso ماشین آلات تولید بهترین قهوه و بهترین محدوده با غلاف که قابل بازیافت هستند. غلاف برندهای موجود در سوپر مارکت ها به عنوان خوب نیست و بیشترین استفاده از پلاستیک است که نمی تواند بازیافت.

ببینید بهترین غلاف قهوه

بهترین دستی قهوه اسپرسو ماشین آلات

1. حکیم توسط Heston Blumenthal اوراکل

قدرتمند دستگاه اسپرسو با چرخ ساخته شده

Sage by Heston

سیج توسط Heston Blumenthal اوراکل به شما می دهد همه چیز شما نیاز به نگه داشتن خود را درونی barista مبارک. این یک سنتی دستگاه اسپرسو اما یکپارچه چرخ به معنی شما لازم نیست به نگرانی در مورد خرید یک واحد مجزا.

در عوض, شما شیر یک دکمه برای خرد کردن قهوه به طور مستقیم به گروه و دسته و سبد خرید فیلتر tamp و سپس ضربه زدن یک دکمه دیگر برای توزیع نوشیدنی خود را. در آن طول می کشد کمی تمرین همه چیز درست اما هنگامی که شما انجام اوراکل باعث می شود خیره کننده اسپرسو است که هر بیت به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم از یک کافی شاپ. با تشکر از تنظیم و ساده برای استفاده از بخار عملکرد frothing شیر برای انواع نوشیدنی های ساده است.

جزئیات کامل ما سیج توسط Heston Blumenthal اوراکل نقد و بررسی

2. Gaggia Classic Deluxe قهوه ایستگاه

یک تعریف کلاسیک – این بسته نرم افزاری است که ارتقاء به Gaggia فعلی ماشین می آید و با یک چرخ قهوه بیش از حد

Gaggia Classic Deluxe Coffee Station

این Gaggia Classic Deluxe قهوه ایستگاه فراهم می کند همه چیز شما نیاز به ایجاد درخشان قهوه در خانه – از جمله بالا پایان Gaggia MDF چرخ و یک بسته نرم افزاری از دیگر باهوش لوازم جانبی. با 34 خرد کردن تنظیمات اعم از فوق العاده ریز به درشت گرفتن حق تعادل می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای اولین بار در. هنگامی که شما به آن استفاده می شود اما چرخ ایجاد کامل قهوه که با آن به خودتان برخی از اسپرسو.

این بسته نرم افزاری نیز می بیند یک به روز رسانی Gaggia Classic دستگاه اسپرسو. زمانی که Gaggia Classic 2015 منتشر شد, ما نا امید شدند با آن پلاستیک در ساخت قطعات و به طور کلی کیفیت پایین تر نسبت به اصلی کلاسیک. با این بسته نرم افزاری کلاسیک دارای یک فلز سینی چکه و با کیفیت و حرفه ای گروه دسته اضافه شده است. در نتیجه با کیفیت بالا قهوه و ماشین آلات قادر به توزیع بهترین و با کیفیت اسپرسو.

جزئیات کامل ما Gaggia Classic Delux قهوه ایستگاه نقد و بررسی

بهترین باقلا به فنجان قهوه

1. Miele CM7500

عالی, قهوه, خودکار پاک کننده رسوب و برنامه ریزی, پروفایل چه بیشتر می تواند شما می خواهید از یک دستگاه قهوه?

Miele CM7500 hero

بزرگ و پررنگ باقلا به فنجان قهوه دستگاه Miele CM7500 یک high-end مدل که تقریبا همه چیز را به طور خودکار. این حتی شامل رسوب به لطف یکپارچه رسوب کپسول که ورقه به عقب ماشین به طوری که خودرو-رسوب حالت نگه دارید می توانید داخل دستگاه قهوه تمیز….

از همه مهمتر این CM7500 ارائه با کیفیت بالا قهوه و شیر نوشیدنی در لمس یک دکمه. با استفاده از یک موتور اسپوت حرکت به نقطه ایده آل در بالا جام خود را به طور خودکار قبل از تحویل چیزهای خوب. نقطه اسپرسو و با کیفیت بالا, شیر, frothing اطمینان از این دستگاه در بالای بازی خود را.

برنامه ریزی پروفایل کاربر اجازه دهید هر یک از اعضای خانه به سبک نوشیدن آنها می خواهند. فقط یک کمی رنج آوری رابط کاهد از آنچه که در غیر این صورت نه درخشان بالا پایان دستگاه قهوه درست دوستداران که می خواهند کیفیت و سرعت.

جزئیات کامل ما Miele CM7500 نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: باقلا-به-فنجان اندازه: 397 x 311 x 445mm, شیر, frothing: بله (خودکار), آب مخزن اندازه: 2.2-لیتر

2. Melitta Caffeo Barista TS

هوشمند جدید نسخه کمی بهتر است اما این دستگاه ارزان تر است و هنوز هم باعث می شود قهوه عالی

Melitta Caffeo Barista TS

با توانایی به خدمت عملا هر نوشیدنی داغ زیر آفتاب به لطف اتوماتیک-شیر frothing تابع Melitta Caffeo Barista TS باعث می شود یک قهوه با توجه به جزئیات به عنوان خوب هر دستی ماشین. آن دو هاپر اجازه می دهد تا شما را به دو نوع لوبیا بر روی بروید و آن طیف عظیمی از تنظیم دستور العمل های را فراهم می کند مقدار زیادی از دامنه را برای آزمایش.

کنترل های لمسی ساده و روشن صفحه نمایش ال سی دی آن را فوق العاده آسان برای قرار دادن نوشیدنی خود را با هم, و اگر شما نمی مانند گزینه های پیش فرض – که بعید است پس از آنها نقطه در – و سپس شما می توانید به صورت دستی نادیده گرفتن آنها در سیستم منو. من قهوه حالت به شما اجازه اختصاص متفاوت دروغ به اعضای مختلف یک خانواده و یک نرم و صاف جلو و با کیفیت بالا براق پایان کامل و بی نظیر بسته است.

اگر شما پول نقد به چلپ چلوپ از Caffeo Barista TS بدون brainer است; اما جدیدتر Barista TS هوشمند بهتر است.

جزئیات کامل ما Melitta Caffeo Barista TS نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: باقلا-به-فنجان اندازه: 372 x 259 x 467mm, شیر, frothing: بله (خودکار), آب مخزن اندازه: 1.8-لیتر

3. Gaggia Anima

بزرگ با کیفیت باقلا-به-جام ملت ماشین نیست که هزینه زمین

Gaggia Anima 13 

لوبیا-به-جام و ماشین آلات می کند که همه چیز را برای شما کمی احساس مثل ، با Gaggia Anima شما می توانید بهترین از هر دو جهان: آن را به طور خودکار هرچه اسپرسو اما بخار گرز به شما می دهد کنترل از شیر-نوشیدنی های مبتنی بر.

طراحی براق و ساده کنترل تک لمسی در مقابل مراقبت از توزیع اسپرسو. ضخیم و چرب کرما با طعم کامل شات زیر اثبات Anima کیفیت. به کف شیر بخار, توزیع, در یک سرعت بدون شیر کنترل جریان. در آن طول می کشد در حالی که کمی برای رسیدن به, اما هنگامی که شما انجام شما می توانید عملا هر دستور غذا را به مشخصات خود را.

اگر شما به دنبال یک خوب-قیمت لوبیا-به-جام اما هنوز هم می خواهید کنترل دستی در پایان Gaggia آنیما ماشین خرید.

جزئیات کامل ما Gaggia Anima نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: باقلا-به-فنجان اندازه: 221 x 430 x 340 میلی متر, شیر, frothing: بله (بخار گرز), آب مخزن اندازه: 1.7-لیتر

بهترین فیلتر ماشین آلات قهوه

1. دلربایی قهوه ساز

به عنوان دیده می شود در دن اژدها – راه های خلاقانه برای ساخت فرانسه-مطبوعات-سبک قهوه

بخش سفر جام, بخش, فرانسوی, مطبوعات, دلربایی است یک سبک جدید فیلتر قهوه ساز و آن را به جای درخشان است.

شما رها کردن قهوه به درون ظرف را با آب پر کنید و بگذارید به شیب برای چند دقیقه. پس از انجام, شما را به پایین فشار بیرونی آستین که نیروهای آب در فشار از طریق زمینه های قهوه جدا کردن این دو در این فرآیند است. جدایی به سود اضافه شده است که قهوه خود را باقی می ماند در همان قدرت; با مطبوعات فرانسه قهوه همچنان به دم در حال تبدیل شدن بیشتر تلخ آن را به عنوان پس (ببینید که چگونه به استفاده از مطبوعات فرانسه برای جزئیات بیشتر).

قهوه از دلربایی درخشان است با غنی و صاف به طعم و مزه آن را کاملا متفاوت به هر چیزی ما طعم از دیگر فیلتر ماشین آلات. اگر دوست دارید شما می توانید به طور مستقیم از دلربایی که همچنین به عنوان یک سفر لیوان. تنها این است که قهوه نمی ماند گرم برای مدت طولانی, بنابراین شما می خواهید به نوشیدن بلافاصله پس از فرایند brewing.

جزئیات کامل ما دلربایی نقد و بررسی قهوه ساز

دستگاه قهوه نوع: Cafetiere, حجم: 230 x 83 x 83mm, شیر, frothing: هیچ یک مخزن آب با حجم: 400 میلی لیتر

بهترین قهوه غلاف ماشین آلات

غلاف قهوه به شما مقدار زیادی از انعطاف پذیری در حالی که نگه داشتن چیزهای خوب و آسان است: شما فقط رها کردن در یک غلاف قهوه ضربه را فشار دهید و شما انجام می شود. وجود انواع گسترده و طیف وسیعی از غلاف اگر چه ما اعتقاد داریم که Nespresso سیستم بهترین است. حتی این مدل دارای دو نوع کپسول های Vertuo و اصلی خط. برای کمک به شما تصمیم می گیرید که چرا بررسی نمی از راهنمای ما در بهترین Nespresso غلاف و بهترین Nespresso Vertuo کپسول برای اطلاعات بیشتر ؟

1. Nespresso Vertuo Plus

این Nespresso سیستم تعریف و به روز شده برای ارائه لیوان به اندازه نوشیدنی

اگر شما یک فن از دیگر نوشیدنی های قهوه, شما را دوست دارم جدید Nespresso Vertuo به علاوه. با استفاده از یک کاملا جدید غلاف سیستم (Vertuo کپسول نیست سازگار با Nespresso ماشین آلات و یا بالعکس) ، Vertuo به همراه طراحی شده است برای ارائه یک غنی لیوان پر از قهوه است.

کلید ماشین را از موفقیت های هوشمند گریز از مرکز سیستم دم که چرخش کپسول با سرعت بالا در نتیجه ارائه یک غنی و پر از کف کرما.

قهوه از این دستگاه غنی و تنومند; آن طعم شگفت انگیز است. وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از کپسول های موجود در فنجان اندازه 40ml (اسپرسو), 150ml 230ml و 414ml. هر کپسول دارای یک بارکد بر روی آن که Vertuo به علاوه می خواند به مجموعه ای از دم پارامترهای ارائه کامل فنجان قهوه در لمس یک دکمه.

هیچ یکپارچه شیر گزینه برای این دستگاه اگر چه شما می توانید خرید عالی Nespresso Aeroccino4 اگر شما می خواهید برای اضافه کردن شیر بخار پز.

جزئیات کامل ما Nespresso Vertuo نقد و بررسی

دستگاه قهوه نوع: غلاف (Nespresso Vertuo), اندازه: 142 x 325 x 423mm, شیر, frothing: هیچ آب حجم مخزن: 1.7 لیتر

2. Dualit کافه Cino

انعطاف پذیر Nespresso-سازگار با دستگاه قهوه است که همچنین می توانید چای

Dualit Cafe Cino Capsule making coffee

این Dualit کافه Cino نیست فقط یکی دیگر از غلاف ماشین به عنوان آن را نیز می توانید چای با استفاده از Dualit کپسول و آن را کنار می گذارد و آنها را داغ حرارت بیش از حد, بنابراین شما مناسب cuppa در پایان. البته قهوه است که واقعا چه چیزی این دستگاه داشته باشید و آن را یکی از بهترین.

مصرف Dualit کپسول قهوه دستگاه همچنین می تواند با استفاده از Nespresso-سازگار و Nespresso, غلاف دادن به شما دسترسی به طیف وسیعی از قهوه است. ما در بر داشت که از آن ساخته شده اسپرسو درخشان با غنی و عمیق کرما ،

وجود دارد یک کوزه شیر ساخته شده است در پس این کافه Cino همچنین می توانید داغ (یا سرما) کف شیر بنابراین شما می توانید شروع به ریختن نوشیدنی خود را و به نوبه خود یک اسپرسو به یک کاپوچینو, اسپرسو یا هر گونه دیگر ایجاد است که فانتزی خود را. با توجه به نحوه جمع و جور دستگاه قهوه است که آن را به تولید قابل توجه قهوه که توجیه قیمت.

جزئیات کامل ما Dualit کافه Cino نقد و بررسی

قهوه نوع ماشین آلات: دستگاه قهوه غلاف (Nespresso سازگار), حجم: 250 x 180 x 370mm, شیر, frothing: بله (خودکار کوزه), آب مخزن اندازه: 800ml

3. AEG Fantasia

A Modo Mio ماشین با مناسب شیر سردکن

زمان مورد علاقه از ما, AEG, اهنگ خیالی 15-نوار غلاف دستگاه است که پشتیبانی از Lavazza را Modo Mio کپسول. این 36 تنظیمات بنابراین شما می توانید لذت بردن از طراحی کاپوچینو lungo, اسپرسو یا اسپرسو کنترل هر دو مقدار قهوه و شیر.

چه جدا این دستگاه از بسیاری از آن برجسته انفصال کوزه شیر. هر دو کوزه و لوله بخار می تواند برداشته شود و ماشین ظرفشویی امن ساخت تمیز کردن AEG Fantasia بسیار ساده تر از بسیاری از ماشین آلات.

کوزه معنی است که شما لازم نیست که به در تکیه پودر شیر غلاف به عنوان شما را با برخی از دستگاه های دیگر و آن را مناسب برای ساخت شکلات داغ – و حتی به کف شیر سرد برای milkshakes.

با توجه به تعداد زیادی از امکانات در ارائه و قهوه عالی آن باعث می شود که AEG Fantasia است که ارزش برجسته است.

جزئیات کامل ما AEG Fantasia نقد و بررسی

قهوه نوع ماشین آلات: دستگاه قهوه غلاف (Modo میا) اندازه: 296 x 185 x 367mm, شیر, frothing: بله (خودکار کوزه), آب مخزن اندازه: 1.2-لیتر

4. میانبر Vivy توسط بوش

فوق العاده ارزان دستگاه قهوه غلاف برای کسانی که در بودجه تنگ

این میانبر Vivy مسخره ارزان برای چنین همه کاره دستگاه قهوه است که دلیل آن را توصیه می کنیم. بخشی از میانبر قهوه سیستم آن را نیز فوق العاده کوچک – مناسب برای آشپزخانه جمع و جور و غارها.

مانند دیگر میانبر ماشین آلات آن را آسان برای استفاده است. این فقط یک دکمه وجود دارد و عملا هیچ حرارت بالا زمان. دستگاه بار خوانده شده بارکد بر روی هر یک از “T دیسک” برای کار کردن صحیح دما و مقدار آب و زمان دم. طیف وسیعی از نوشیدنی ها را ارائه می دهند بیش از حد بزرگ از جمله قهوه و چای و چای lattes میوه و چای گیاهی.

اگر شما می خواهید یک گام تا از قهوه فوری و لازم نیست بسیاری را صرف این دستگاه یک انتخاب بزرگ است. اگر شما می توانید پرداخت بیشتر Nespresso ماشین را به شما بدهد بهتر است قهوه به طور کلی.

جزئیات کامل ما Tassimo Vivy توسط بوش نقد و بررسی

قهوه نوع ماشین آلات: دستگاه قهوه غلاف (میانبر), اندازه: 249 x 169 x 298mm, شیر, frothing: بله (از طریق غلاف), آب مخزن اندازه: 700ml

قهوه, راهنمای خرید ماشین

بهترین دستگاه قهوه – چه نوع باید خرید کنم ؟

وجود دارد دو نوع اصلی از قهوه است. فیلتر قهوه ماشین آلات ساده ترین چکیدن آب از طریق قهوه برای ایجاد حجم زیادی از نوشیدنی. حاصل قهوه گرایش به نرم و صاف و به عنوان شما می توانید نگه داشتن یک گلدان در رو برای تعداد زیادی از مردم و یا فقط برای داشتن قهوه آماده برای رفتن.

دستگاه های اسپرسو تحویل قهوه به عنوان یک شات متمایز با تشکر از کف آلود سر در بالا به نام کرما. دستی ماشین آلات اسپرسو استفاده از قهوه (یا لوبیا شما سخت کار کردن خود) و نیاز به برخی از مهارت به کار. آنها به طور معمول تولید بهترین نتایج ، لوبیا به فنجان قهوه و ماشین آلات می کند کار سخت را برای شما griding و به طور خودکار ریختن قهوه. کیفیت می شود اما شما کاملا نمی کنید نتایج یک ماشین دستی; تجارت کردن بودن که این کار بسیار ساده تر است.

غلاف یا کپسول ماشین آلات ساده ترین به استفاده از: رها کردن در یک غلاف و ضربه را فشار دهید و شما انجام می شود. حرکت نزولی این است که این هزینه در هر فنجان بالاتر است و شما نمی توانید از همان طیف گسترده ای از قهوه به عنوان یک ماشین است که با استفاده از لوبیا یا قهوه.

بهترین دستگاه قهوه – من باید با استفاده از آب تصفیه شده?

با استفاده از آب فیلتر شده خود را می توانید طعم قهوه بهتر اگر شما یک فن خاص از طعم و مزه خود را از آب شیر. آن را به ارزش تلاش اگر شما رو فیلتر کردن کوزه برای دیدن آنچه که تفاوت آن را می سازد. از همه مهمتر یک فیلتر آب باید نصب و استفاده می شود که در آن ممکن است در یک دستگاه قهوه را در مخزن آب به خصوص اگر شما در یک منطقه آب سخت.

با استفاده از یک فیلتر آب حذف ناخالصی ها از آب خود را که می تواند منجر به بهتر مزه قهوه. آن را نیز کمک می کند کاهش رسوب ساخت که به کاهش مشکلات خود را با دستگاه قهوه مسدود شدن و نیاز به رسوب. شما هنوز هم نیاز به به طور منظم descale دستگاه خود را (بررسی این کتابچه راهنمای کاربر برای جزئیات کامل در مورد چگونه به انجام این کار) به عنوان یک ماشین است که دارای تعداد زیادی از رسوبات در آن مبارزه خواهد کرد به ریختن آب در حق رای دادن و قهوه خود را خواهد شد از بین برد.

بهترین دستگاه قهوه – آیا من نیاز به یک چرخ?

قهوه باقی می ماند تازه برای دیگر اگر آن را نه زمین. اگر شما به طور منظم با استفاده از یک دستی اسپرسو یا فیلتر ماشین یک چرخ خوب است علاوه بر این. به طور خاص برای یک ماشین دستی با استفاده از یک چرخ قهوه به شما اجازه می دهد تنظیم سخت کار کردن خود را با توجه به ماشین آلات و قهوه بیشتر از fine-tuning نتایج. حرکت نزولی این است که در حالی که شما می توانید با استفاده از یک چرخ ارزان تر برای فیلتر ماشین شما نیاز به صرف کمی بیشتر به یک مناسب چرخ دستی دستگاه اسپرسو: این درست است به خصوص اگر شما یک گران تر دستگاه قهوه.

بهترین دستگاه قهوه – چه شیر گزینه باید بکنم ؟

اگر شما یک دستگاه اسپرسو راه ساخت بخار شیر باز می شود تا پتانسیل برای ایجاد یک طیف گسترده ای از نوشیدنی ها از cappuccinos به lattes. یک کشتی بخار گرز یک روش سنتی ساخت کف شیر. شما را به داشتن یک کوزه تحت گرز در حالی که بخار می افزاید هوا به شیر و چرخش آن در اطراف. یک کشتی بخار گرز به شما می دهد کنترل بیشتری بر روند اما حرکت نزولی این است که می توانید آن را کاملا یک بیت از مهارت برای به دست آوردن نتایج درست است.

اتوماتیک milk frother, یک جایگزین خوب تولید شیر بخار پز. این به طور معمول موجود در باقلا-به-جام و غلاف ماشین آلات. ساده ترین گزینه این است که یک سیستم است که بخار شیر و هرچه در آن است که به راحتی اگر چه نتایج نهایی به عنوان خوب نیست به عنوان ریختن شیر از یک کوزه. برخی از ماشین آلات می تواند کف شیر را در یک کوزه یا آنها با استفاده از یک دستگاه خارجی مانند Nespresso Aeroccino. شما کاملا نمی توانید نتایج حاصل از انجام این کار خود را, اما شما می توانید پور نهایی خود را می نوشند به تعادل اسپرسو و شیر است که شما می خواهید.

بهترین دستگاه قهوه – چگونه بسیاری از دیگهای نیاز دارم ؟

اگر شما خرید یک دستی دستگاه اسپرسو, شما می توانید یک یا دو دیگ بخار و گزینه های. دو دیگ بخار دستگاه قهوه می تواند تولید اسپرسو و شیر بخار در همان زمان. این کاهش در زمان آماده سازی و اجازه می دهد تا شما را شیر می نوشد در زمان مناسب. آنها بسیار گران تر از تنها-دیگ بخار, ماشین آلات, که در آن شما برای اولین بار بخار شیر را پس از آن کاهش دما از سیستم را به یک شات اسپرسو.

بهترین دستگاه قهوه – آنچه من باید برای نگاه در یک باقلا-به-جام حذفی ،

کیفیت باقلا-به-جام-دستگاه ارائه خواهد شد چندین دستور العمل در شیر بنابراین شما می توانید نوع نوشیدنی که شما می خواهید به سرعت. به دنبال گزینه هایی برای سفارشی کردن لیوان اندازه, قهوه, قدرت و نسبت آب و شیر به طوری که شما می توانید نوع نوشیدنی است که مناسب شما.

بهترین دستگاه قهوه – وجود دارد هر چیزی برای نگاه کردن با یک فیلتر ؟

فیلتر دستگاه بسیار آسان است به کار گیرند. کسانی که با یک فیلتر قابل شستشو ممکن است به نظر می رسد اما آنها می توانند لکه دار عطر و طعم بیش از زمان تعویض فیلترهای کاغذی تولید نتایج بهتر است. یک صفحه داغ نگه دارید می توانید قهوه خود را گرم اما هشدار داده می شود که قهوه چپ بیش از حد طولانی می تواند تبدیل به تلخ است. فیلتر ماشین با تنگ حرارتی خود را نگه می دارد قهوه گرم با هیچ منفی.

بهترین دستگاه قهوه – چه نوع غلاف ماشین بهتر است ؟

کپسول Nespresso بهترین تا کنون. Nespresso در حال حاضر در دسترس در دو نوع. اصلی غلاف طراحی شده برای تکثیر این نوع قهوه است که شما در یک کافی شاپ. وجود طیف گسترده ای از کپسول در دسترس از Nespresso هر چند شما همچنین می توانید انتخاب کنید از یک محدوده رو به رشد شخص ثالث سازگار’ کپسول. دلیل خوبی وجود دارد به چوب با Nespresso هر چند آن را بازیافت تمام آن کپسول به صورت رایگان و یا با سازماندهی یک مجموعه و یا با رها کردن, پیر, کپسول به Nespresso فروشگاه.

نیز وجود دارد جدیدتر Nespresso Vertuo سیستم که با استفاده از کپسول بزرگ. این سیستم ارائه می شود بزرگتر لیوان-fulls قهوه و مشابه محدوده رسمی کپسول به سیستم اصلی. در حال حاضر وجود دارد هیچ شخص ثالث گزینه برای Vertuo. تمام کپسول های قابل بازیافت با Nespresso.

Nescafe Dolce Gusto ماشین نسبتا ارزان و با طیف گسترده ای از غلاف موجود در سوپر مارکت ها. این سیستم یک گام از قهوه فوری اما تکیه بر شیر خشک است کمی ناامید کننده است.

میانبر ماشین آلات و غلاف شبیه به Dolce Gusto با طیف مشابه از غلاف گزینه های در دسترس آنلاین و یا در سوپر مارکت ها. با استفاده از این UHT شیر کپسول برای برخی از نوشیدنی.

بهترین دستگاه قهوه – آیا شما تنوع بیشتر با غلاف ،

فهرست اسامی را از طریق قفسه های یک Nespresso یا فروشگاه خود را در قفسه های سوپر مارکت و شما پیدا کنید که غلاف به نظر می رسد که بسیاری تنوع بیشتر از شما ممکن است با یک سنتی دستگاه قهوه و لوبیا. که دور از حقیقت و آنچه که شما نگاه کنید به جرم فروش تمایل به ترکیب طراحی شده برای طعم و مزه مشابه در تمام طول سال.

وجود دارد بسیاری از انتخاب وجود دارد و قهوه باید فکر مانند شراب خوب با تنوع تقریبا بی نهایت بین لوبیا بسته به نوع قهوه و که در آن رشد کرده است. حتی وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین چگونه لوبیا خشک شسته شده و ذخیره می شود. وجود دارد یک نوع قهوه, لوبیا, قدیمی قهوه ای جاوا که در آن لوبیا سالخورده در راه است که شبیه چگونه قهوه سهوا سالخورده در کشتی سفر به اروپا است. به عنوان یک نتیجه, قهوه ای, پیر, جاوا, قهوه قهوه ای رنگ قبل از آن بو که قهوه شروع به سبز است. پس از آن وجود دارد چگونه قهوه بو داده با فردی انواع بو داده به سطوح مختلف برای دریافت بیشتر عطر و طعم خود را از مشخصات.

اگر شما شروع به در سوپر مارکت راهروی شما پیدا کردن بعضی از نیمه مناسب و معقول قهوه اما اگر شما واقعا می خواهید به تجربه جهان از قهوه شما نیاز به گسترش بال خود را کمی بیشتر کنید و سعی کنید مستقل coffee roaster یا آنلاین و یا در فروشگاه. در اینجا شما پیدا کردن یک دور وسیعی از دانه های قهوه را انتخاب کنید و از انتخاب بیشتر از شما با غلاف ماشین آلات. من راهنمای چگونه برای انتخاب بهترین دانه های قهوه به شما می گوید ،

است که می گویند که غلاف هستند یک انتخاب بد. سود اصلی به غیر از راحتی است که شما را به تغییر نوع قهوه از فنجان به فنجان; با دانه های قهوه, شما واقعا نیاز دارید را به پایان برساند یکی از انواع قبل از حرکت بر روی یک بعدی.

بهترین دستگاه قهوه – چگونه باید من فروشگاه تازه قهوه ؟

همه ما اسپرسو باقلا-به-جام و فیلتر ماشین آلات کار بهترین زمانی که با استفاده از قهوه تازه. خارج از تاریخ قهوه را تولید نتایج ضعیف و شما ممکن است متوجه است که شما لازم نیست که کامل کرما یا که طعم درست نیست. افسانه های رایج این است که شما باید فروشگاه قهوه در فریزر آن را به عنوان مهر و موم شده. این درست اما فریزر نیز مرطوب با رطوبت ویران کردن با لوبیا یا قهوه. در عوض, شما باید خود را نگه دارید قهوه و موم شده و ظروف محفوظ از هوا و به دور از نور مستقیم خورشید و آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. برای اطلاعات بیشتر, ببینید چگونه به فروشگاه قهوه که نیز پوشش می دهد چرا قهوه بد می رود, چگونه برای گفتن اگر آن را رفته و چه باید بکنید اگر شما یک چرخ قهوه.

بهترین ماشین های قهوه – چه بهترین نوع قهوه ؟

اگر شما فقط صرف یک بار پول بر روی یک دستگاه قهوه است که با استفاده از دانه های تازه یا قهوه آسیاب شده, شما باید با استفاده از با کیفیت بالا قهوه. اگر شما کیسه های خرید از سوپر مارکت شما می توانید برخی از گزینه های مناسب و معقول اما بیشتر از نه, قهوه برداشت و به ارائه همان طعم در تمام طول سال.

مناسب قهوه بیشتر است مانند شراب خوب با طعم های مختلف منطقه کشت و زرع و سال است. باز به تلاش های مختلف لوبیا از گرايش سرخ خواهد شد و ذهن خود را: شما می توانید یک انتخاب گسترده تر از کیفیت قهوه و هر یک به صورت جداگانه بوداده به خارج کردن بهترین. و رفتن با یک قهوه سرخ را به شما لایو قهوه که آخرین دیگر خواهد شد.

هیچ درست یا غلط انتخاب با قهوه: این مورد پیدا کردن نوع یا ترکیبی که دوست دارید بیشتر. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در راهنمای من در مورد نحوه انتخاب بهترین دانه های قهوه.

بهترین دستگاه قهوه ساز – بهترین کپسول?

اگر شما خریداری یک دستگاه قهوه غلاف شما تا حد زیادی محدود به کپسول های که تولید کننده به فروش می رساند. این تجربه ما است که Nespresso باعث می شود بهترین طیف وسیعی از کپسول قهوه تا کنون. این سیستم اصلی که باعث می شود عکس های اسپرسو در حال حاضر شخص ثالث گزینه های در دسترس هر چند این نیست همه قابل بازیافت است. اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد طیف وسیعی از Nespresso-نام تجاری کپسول اتمام راهنمای ما به بهترین کپسول Nespresso.

اگر شما جدیدتر Nespresso Vertuo ماشین غلاف متفاوت هستند. این تنها در دسترس از Nespresso و هیچ شخص ثالث گزینه های. برای پیدا کردن آنهایی که بهترین بودند ما سعی کردیم از هر عطر و طعم و نوع. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ما بهترین Nespresso Vertuo غلاف راهنمای.

در تمام موارد, آن را به ارزش آزمایش با گزینه های مختلف پیدا کردن گزینه های مورد علاقه خود را.

بهترین ماشین های قهوه – چه نوع تعمیر و نگهداری مورد نیاز است ؟

تمام ماشین آلات قهوه نیاز به تعمیر و نگهداری منظم به نگه داشتن آنها را در بهترین شرایط کار است. مهم ترین کار شما می خواهید انجام دهید این است که رسوب آنها از بین بردن رسوبات از قسمتهای داخلی را به مطمئن شوید که آب جریان هموار از طریق دستگاه. اگر شما نمی descale دستگاه خود را هنگامی که درخواست شما ممکن است دریابید که این تصاحب و آب نمی خواهد عبور در سرعت مورد نیاز را شایسته قهوه. ترین ماشین های قهوه را به شما هشدار وقتی که آن زمان به descale بر اساس سختی آب سطح است که به شما در تنظیم: سخت تر از آب در اغلب موارد این کار باید انجام شود.

دستگاه های اسپرسو نیز باید با تمیز تمیز کردن تبلت وقتی از شما خواسته که حذف چرب مانده از لوبیا. این کمک می کند تا نگه داشتن دستگاه خود را در بهترین شرایط کار و تضمین می کند که شما بهترین طعم و مزه.

اگر شما یک کشتی بخار ترکه این را باید پس از هر استفاده تمیز. شما معمولا می توانید حذف نکته برای شستن آن در آب گرم برای حذف تمام شیر باقی مانده است. مطمئن شوید که شما تمیز کردن سینی چکه (دوباره با استفاده از برخی از آب و صابون). برای باقلا-به-جام ماشین آلات در صورتی که یک جابجایی دم سر این باید برداشته شود و شستشو به طور منظم بیش از حد.

نگه دارید تا تاریخ با آخرین دستگاه قهوه نظرات را با ما در توییتر @TrustedReviews

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>