موسیقی یوتیوب در حال حاضر اجازه دهید کاربران قبل از صرفه جویی در آینده آلبوم

در روز قبل از عصر دیجیتال موسیقی ما مطمئن هستیم که برخی از شما خارج وجود دارد استفاده می شود برای رفتن به رکورد فروشگاه به محل قبل از سفارش برای آینده انتشار آلبوم. این روزها شما می توانید انجام دهید که از قبل سفارش آنلاین, اما آنچه در مورد جریان موسیقی? اگر شما با استفاده از یوتیوب موسیقی آن را مانند به نظر می رسد که رفتن به یکی از ویژگی های شما می تواند به جلو نگاه به.

تبلیغات

همانطور که متوجه شده توسط برخی از کاربران در Reddit به نظر می رسد که موسیقی یوتیوب است که اجازه می دهد (برخی از) کاربران “قبل از ذخیره” آینده آلبوم. این بدان معنی است که کاربران را قادر به صرفه جویی در این آلبوم ها را به کتابخانه خود و زمانی که این آلبوم است در نهایت منتشر شد, آنها را قادر به دسترسی به آن را فورا به جای داشتن به آن اضافه کنید به کتابخانه خود را به صورت دستی.

در راه ما دیده ایم این عمل انجام می شود قبل از اینکه برای بازی که در آن برخی از ناشران و توسعه دهندگان خواهد شد و در واقع اجازه می دهد پارسه به دانلود بازی در پیش پیش از انتشار آن به طوری که زمانی که این بازی منتشر شده است, آنها قادر خواهید بود به آن بازی در نقطه ای به جای داشتن برای آن صبر کنید برای دانلود.

یوتیوب هنوز به ایجاد هر نوع از اعلام رسمی در مورد این ویژگی پس از آن لزوما ممکن است در دسترس برای تمام کاربران نشده است, بنابراین اگر شما آن را نمی بیند و در عین حال نگران نباشید ما آن را تصور کنید در نهایت باید نورد کردن به همه.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره سرگرمی, موسیقی یوتیوب و یوتیوب موسیقی. منبع: ق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>