سریع و خشمگین چهارراه دریافت جدید گیم پلی تریلر و تاریخ انتشار

Slightly Mad Studios اعلام کرده است که سریع و خشمگین چهارراه شده است به تعویق افتاد به ماه اوت در حالی که همچنین ارائه ما با سالم تکه از گیم پلی جدید فیلم.

برای اولین بار پرده برداری کرد در این بازی جوایز 2019 در هرج و مرج کراوات در فیلم پرفروش حق رای دادن تنها نشان داده شده است به یک تعداد انگشت شماری از بار و دقیقا نمی دمیده جوراب ما خاموش تا کنون.

شما می توانید به تماشای این تریلر گیم پلی زیر که ویژگی های مجموعه ای از اتومبیل های پس از تعقیب و یا رانندگی به دور از hoverboats راکت و دیگر چیزهای احمقانه. این ما را به یاد Twisted Metal یا تمام خودکار با پخش ماشین قادر به شلیک راکت و دست و پنجه نرم قلاب برای مقابله با دشمنان:

مرتبط با: آینده Xbox One بازی

در اصل مجموعه ای برای یک ممکن است انتشار سریع و خشمگین چهارراه خواهد شد در حال حاضر راه اندازی برای PS4, Xbox One و PC در تاریخ 7 اوت. آن را به یک داستان جدید در حق رای دادن جهان چه خواهد شد از ویژگی های یک دسته از شخصیت های آشنا به تصویر کشیده شده توسط Vin Diesel, Michelle Rodriguez and Tyrese Gibson.

متاسفانه هیچ نشانه ای از جان سینا اگر چه شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن او حتی اگر او در چهارراه. آن را به احتمال زیاد خواهد سرگرم کننده بیش از حد بالا جست و خیز است که شامل تعداد بی شماری از انفجار و مزخرف نمایش فیزیک است. دقیقا آنچه که ما برای امضا.

اگر ما در حال وحشیانه صادق باشید تصاویری و مکانیک گیم پلی واقعا تا استاندارد ما می خواهم انتظار از مجوز و یا Slightly Mad Studios به خصوص بعد از آمدن خاموش دهنده فوق العاده اواز یا موسیقی دو نفری از عنوان Project Cars. اما هرگز قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن این می تواند یک قشنگ در ساخت.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>