چگونه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش در آندروید

را یک کل وجود دارد تعدادی از دلایل شما ممکن است بخواهید بدانید که چگونه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش در اندروید – از گرفتن این احمقانه ترین چیزی که همسر خود را گفت و نشان دادن آن را به خود Insta-fam به استفاده از آن به عنوان یک یادآوری ساده سیستم برای اشاره به بعد. هر چه دلایل خود را در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

در حالی که گرفتن یک تصویر به اندازه کافی ساده است هنگامی که شما می دانید چگونه به آن را انجام دهد بر روی دستگاه شما قدم اول دانستن اینکه چگونه به آن را انجام دهد نیست که همیشه روشن است.

با بسیاری از دستگاه های آندروید در حال حاضر حذف فیزیکی دکمه صفحه اصلی برای یک حرکت متمرکز واسط پیش فرض تصویر روش تغییر کرده است. اجازه دهید ما روشن کردن هر گونه سردرگمی است.

مرتبط: چگونه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش در ویندوز

چگونه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش در اندروید

بیایید شروع با “مدرن” روش چگونه به یک تصویر در اندروید است که حال اگر گوشی شما نمی آیند با یک دکمه صفحه اصلی:

  • فشار دکمه قدرت و حجم پایین را فشار دهید در همان زمان
  • صفحه نمایش معمولا فلش (مانند یک دوربین در نظر گرفتن یک عکس) به منظور نشان دادن ضبط شده است
  • بسیاری از دستگاه های آندروید نیز ارائه شما با یک اطلاع رسانی به می گویند که تصویر گرفته شده است

این رایج ترین روش اما با بسیاری از مختلف آندروید تولید کنندگان برخی ممکن است متفاوت باشد. بررسی خود را با تلفن تولید و/یا تلفن دستی اگر روش فوق کار نمی کند.

برای دستگاه های با صفحه اصلی را فشار دهید:

  • دکمه پاور را فشار دهید و دکمه صفحه اصلی در همان زمان
  • صفحه نمایش معمولا فلش (مانند یک دوربین در نظر گرفتن یک عکس) به منظور نشان دادن ضبط شده است
  • بسیاری از دستگاه های آندروید نیز ارائه شما با یک اطلاع رسانی به می گویند که تصویر گرفته شده است

همانطور که با روش قبلی این است که رایج ترین روش برای گوشی های اندروید با یک دکمه خانه اما برخی از گوشی ها ممکن است متفاوت باشد.

به طوری که آن را اگر شما به دنبال یک تصویر بر روی گوشی آندروید خود را. به سادگی سر در را به دستگاه خود را به برنامه Photos و آنها خواهید بود در حال انتظار برای شما را به یاد بیش از و یا به اشتراک گذاری با دوستان خود.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de