کانن, وب کم نرم افزار در حال حاضر در دسترس برای کاربران مک

در ماه آوریل کانن اعلام کرد که آنها خواهد بود با انتشار نرم افزار برای رایانه های شخصی ویندوز است که در آن این امر به کاربران اجازه می دهد به نوبه خود کانن دوربین های دیجیتال به وب کم. با توجه به این که ویدئو کنفرانس در حال رشد است در محبوبیت این روزها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است که بسیاری از به کار و تحصیل از خانه این بود که اخبار بسیار عالی.

تبلیغات

بنابراین آنچه در مورد کاربران مک ؟ برای کاربران مک که نیست احساس عشق به نگرانی نیست چرا که کانن اعلام کرده است که آن EOS وب کم, ابزار, نرم افزار بتا است که در حال حاضر در دسترس برای macOS به عنوان به خوبی. این به این معنی است که اگر شما یک کاربر مک با compatible Canon, دوربین, شما می توانید با دانلود این نرم افزار و شروع به استفاده از خود دوربین کانن به عنوان یک وب کم.

با توجه به حکم “شبیه به سیستم عامل ویندوز نسخه منتشر شد مارس 28, جدید macOS سازگار با نرم افزار راه حل نیاز به یک USB وصل (که ممکن است نیاز به توان به طور جداگانه خریداری) برای اتصال سازگار با دوربین به کامپیوتر. هنگامی که نرم افزار دانلود شده است و دوربین پیکربندی شده است در یک ویدئو کنفرانس نرم افزار کاربر را بهبود تصویری ظاهر در حالی که شرکت در ویدئو کنفرانس و جلسات مجازی.”

داشتن یک روش رسمی با استفاده از دوربین خود را به عنوان یک وب کم است که بدون شک بسیار مفید است یکی است. قبل از این بسیاری از کاربران دوربین را به نوبه خود به نرم افزار شخص ثالث و خرید لوازم جانبی اضافی اما با رسمی نرم افزار در حال حاضر در دسترس آن باید تقریبا یک plug-and-play وضعیت. این نرم افزار برای دانلود در دسترس است از طریق کانن وب سایت.

در زمینه اپل >کامپیوتر >عکس و تصویری. بیشتر بخوانید درباره کانن, دوربین های دیجیتال و Macos.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>