خیر پرده یوگا Duet 7i با یک صفحه کلید قابل جدا شدن

هنگامی که شما فکر می کنید از لپ تاپ ها با صفحه کلید قابل جدا شدن است, شما ممکن است فکر مایکروسافت Surface سری از لپ تاپ-تبلت هیبریدی. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد Lenovo می خواهد در عمل به عنوان به خوبی به عنوان این شرکت پرده برداری کرد اولین بار به یوگا وسیله ای است که می آید با یک صفحه کلید قابل جدا شدن در قالب Yog Duet 7i.

تبلیغات

دوئت 7i خواهد بود کاملا جمع و جور و قدرتمند دستگاه که در آن کاربران را قادر به پیکربندی آن را به ویژگی های اینتل 10 gen Core-i7 پردازنده. این نیز قابل حمل 13-inch IPS 2K صفحه نمایش پشتیبانی تا 16GB DDR4 RAM, و تا 1TB از PCIe SSD ذخیره سازی. Lenovo نیز مباهات است که دو نفره 7i خواهد بود قادر به فشردن کردن به عنوان بسیاری به عنوان 10.8 ساعت عمر باتری است که با توجه به خیر و بهینه شده است و با استفاده از هوش مصنوعی است که می توانید اضافی 20%.

دوئت 7i خواهد بود بیش از فقط یک لپ تاپ به دلیل خیر نیز پرده برداری از یک لوازم جانبی جدید برای دستگاه با E-رنگ قلم. این است که اساسا یک قلم که می آید با یک ساخته شده است در سنسور هوشمند است که باعث می شود آن را یک زندگی واقعی انتخاب رنگ که در آن شما می توانید نقطه قلم در دنیای واقعی اشیاء و آن را به تقلید از آن رنگ.

از دیگر امکانات این دونفری 7i شامل پشتیبانی از WiFi 6 LTE و همچنین الکسا آمازون دستیار صوتی دیجیتال. Lenovo Yoga Duet 7i خواهد بود قیمت شروع €1199 و در دسترس خواهد بود برای خرید با شروع ماه ژوئن سال 2020 است.

در زمینه کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ Lenovo. منبع: اخبار.خیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>