به نظر می رسد مانند BlizzCon نخواهد بود وقوع این سال

Blizzard به طور معمول میزبان یک رویداد هر سال در ماه نوامبر شناخته شده به عنوان BlizzCon. آن را یکی از بزرگترین رویدادهای بازی در سال به عنوان این است که بلیزارد معمولا اعلام کرد به روز رسانی به بازی های خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید. متاسفانه به نظر می رسد مانند BlizzCon 2020 نخواهد بود وقوع این سال است.

تبلیغات

این است که با توجه به coronavirus همه گیر است که در آن کولاک انتخاب کرده است نه به میزبان این رویداد در فرد اگر شما فکر کردن در مورد یک آنلاین-تنها رویداد, این چیزی است که بلیزارد به نظر می رسد با توجه به توان اگر چه به نظر می رسد که این شرکت در حال فکر کردن در مورد میزبانی آن در اوایل سال آینده به جای.

به گفته بلیزارد Saralyn Smith تهیه کننده اجرایی BlizzCon “در طول این زمان ما تا به حال بحث های بسیاری در مورد آنچه در برگزاری کنوانسیون می تواند مانند نگاه در همه سلامت و ایمنی ملاحظات ما می خواهم می خواهم به. ما همچنین در مورد مسیرهای مختلف می تواند ما را و چگونه هر یک می تواند پیچیده نوسانات ملی و محلی دستورالعمل های بهداشتی در ماه های آینده. در نهایت پس از بررسی گزینه های ما, ما آمده ایم به این تصمیم بسیار دشوار است به BlizzCon این سال است.”

اعطا رویداد است که هنوز هم بسیاری از ماه دور اما با مقامات بهداشت پیش بینی است که یک واکسن برای ویروس تنها در دسترس خواهد بود در سال آینده در اولین, آن را حس می کند که کولاک خواهد بود به تعویق انداختن این رویداد است. رویدادهای دیگر نیز لغو شده و در پی این بیماری همه گیر از جمله E3 سال 2020 است.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره کولاک Blizzcon ، Coronavirus و Covid-19. منبع: blizzcon

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>