ولفسبورگ مقابل دورتموند − که در آن و زمانی که برای تماشای این بعد از ظهر را در بوندسلیگا برخورد

در حال حاضر که همه ما به یاد داشته باشید آنچه در آن مانند برای تماشای یک بازی فوتبال در حال بازی در مقابل هیچ طرفداران که هنوز هم به کرات در مورد بازگشت به بوندسلیگا و آینده نگر لیگ برتر راه اندازی مجدد? هر کسی ؟ بوندسلیگا تضعیف بازگشت به دنده آخر هفته گذشته پس از 65 روز وقفه و هر چند مقدار از عمل بر روی زمین بود, نرم و صاف, عدم وجود زندگی در این معمولا خشن و بی ادب می ایستد آلمان مراکز ساخته شده برای یک گریم عینک. خیلی برای بالا بردن روحیه ملت است. اگر شما هیچ چیز بهتر برای انجام این کار بعد از ظهر سعی کنید به خودتان را متقاعد کند که هر فوتبال بهتر از فوتبال, ثانیه,قبل از اینکه چگونه به اتصال به ولفسبورگ مقابل دورتموند امروز.

ولفسبورگ مقابل دورتموند kick-off زمان

ولفسبورگ مقابل دورتموند تنظیم شده است برای شروع در 2:30pm BSTاست که در 3:30بعد از ظهر به وقت محلی در ولفسبورگ − که در آن بازی در حال بازی است.

ولفسبورگ مقابل دورتموند کانال تلویزیون

BT دارای پخش حقوق به این و ولفسبورگ مقابل دورتموند نشان داده شده است در BT Sport 1. پوشش آغاز خواهد شد در 2pm BST.

چگونه به زندگی می کنند جریان ولفسبورگ مقابل دورتموند

شما همچنین می توانید پخش زنده بازی یا از طریق BT Sport وب سایت و یا BT Sport app. در اینجا سریع-لینک های شما نیاز به شروع کنید:

اگر شما هنوز برای امضا BT Sport, توجه داشته باشید که می توانید آن را چند ساعت برای کانال ها و جریان دسترسی به فعال سازی پس از ثبت نام پس از عمل سریع برای جلوگیری از ناامیدی.

ولفسبورگ مقابل دورتموند − پیش بازی

هر دو طرف موفق به انتخاب کنید تا به سه امتیاز آخر هفته گذشته, البته در شرایط بسیار مختلف. ولفسبورگ ربوده زمان توقف برنده دور در آوگسبورگ و دورتموند قرار دادن چهار گذشته محلی دشمن شالکه.

دورتموند swatted مرگ Wölfe کنار در معکوس ثابت در ماه نوامبر گذشته با Thorgan خطر Raphaël Guerreiro و Mario Götze گرفتن یک هدف در هر. خطر و Guerreiro در هدف بودند دوباره آخر هفته گذشته به همراه پسر تعجب Erling Braut Haaland.

ولفسبورگ بدون شک امروز شکست اما آنها ششم در لیگ و به خوبی قادر به ناراحت کننده شانس. رناتو Steffen و دانیل Ginczek برداشت گل در آوگسبورگ و بهترین گلزن Wout Weghorst شده است که مرتبط با یک حرکت به لیورپول بازگشته است از تعلیق.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de