یوتیوب تلویزیون رفتن به افزایش قیمت به زودی ؟

پس از یک معامله اعلام شد به 14 اضافی ViacomCBS شبکه یوتیوب تلویزیون بسیاری از مشترکان بدانم اگر یک افزایش قیمت قریب الوقوع است.

یک Clark.com خواننده ایمیل من به تازگی و از او پرسید برای پیش بینی من, بنابراین من فکر کردم من می خواهم آن را به اشتراک گذاشتن با هر کس.

اگر چه YouTube تلویزیون نیست تایید افزایش قیمت عنوان این نوشته آن را نمی خواهد تعجب من است. در واقع من می خواهم بگویم آن را محتمل است. شما فقط باید نگاهی به یوتیوب تلویزیون تاریخچه مختصری به درک چرا.

زمانی که یوتیوب تلویزیون معرفی شد و در فوریه سال 2017, آن آغاز شده و در 35 دلار در ماه است.

کمتر از یک سال بعد در ماه مارس سال 2018 یوتیوب تلویزیون اضافه شده از جمله کانال های TNT شنا بزرگسالان, TBS, سی ان ان و شبکه کارتون. این افزایش قیمت به 40 دلار در ماه برای مشتریان جدید اما هر کس دیگری می تواند با پرداخت 35 دلار.

که همه تغییر در مارس 2019 زمانی که یوتیوب تلویزیون افزایش قیمت به $49.99 در ماه برای هر دو موجود و جدید مشترکین.

یوتیوب کانال های بیشتری اضافه شده که با تعدیل قیمت از جمله هشت کشف شبکه مارک های مانند HGTV, Discovery Channel, مواد غذایی, شبکه TLC و حیوانات سیاره است.

جدول زمانی از یوتیوب تلویزیون قیمت گذاری

فوریه 2017 $35/ماه
مارس 2018 40 دلار در ماه ($35/ماه برای مشترکین موجود)
آوریل 2019 $49.99/سال

آیا شما متوجه روند اینجا ؟ هنگامی که کانال های جدید اضافه می شوند یک افزایش قیمت تمایل به دنبال.

با علاوه بر این از ViacomCBS شبکه مانند شرط بندی, Comedy Central, Nickelodeon و تلویزیون زمین یوتیوب تلویزیون را بیشتر کابل-مانند کانال صف از آن رقبای اصلی: Hulu + زنده تلویزیون, تلویزیون رسن و AT&T تلویزیون در حال حاضر.

نگه داشتن در ذهن است که هیولو زنده تلویزیون و AT&T تلویزیون در حال حاضر شروع به در 55 دلار در ماه — $5 بیش از YouTube تلویزیون قیمت فعلی.

گذشته از کانال صف یوتیوب تلویزیون دارای یک رابط کاربری ساده نامحدود DVR و سه جریان به طور همزمان گنجانده شده است. به همین دلیل پول متخصص کلارک هوارد می گوید: این بهترین کلی جریان خدمات تلویزیون.

تبلیغات

اگر یوتیوب تلویزیون مطرح آن قیمت 5 دلار در ماه از آن هنوز هم می تواند یک ارزش خوب در مقایسه با رقابت.

Live TV Streaming برنامه

جریان خدمات تلویزیون شروع قیمت
AT&T WatchTV $15/ماه
فیلو $20/ماه
Sling TV 30 دلار در ماه
یوتیوب تلویزیون $49.99/سال
Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی $54.99/ماه
fuboTV $54.99/ماه
AT&T تلویزیون در حال حاضر (که قبلا DirecTV در حال حاضر) $55/ماه
قیمت ها تا 22 مه سال 2020

ما می دانیم که این ViacomCBS شبکه ها می آیند گاهی اوقات “این تابستان” به طوری زمان بندی دقیق از احتمال افزایش قیمت نامشخص است.

اگر یوتیوب تلویزیون تصمیم به افزایش قیمت ماهانه شما همیشه می توانید اطراف مغازه برای یک سرویس جدید است. به همین دلیل من مانند جریان بیش از کابل. وجود دارد هیچ تعهدات بلند مدت و شما می توانید لغو بدون پرداخت اولیه و هزینه نگهداری.

کسب اطلاعات بیشتر و مقایسه گزینه های خود را در کلارک راهنمای بهترین live TV streaming برنامه ها و معاملات!

بیشتر Clark.com جریان محتوای تلویزیون:

tinyurlis.gdu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>