سیمپسونها در نهایت نگاه به آن باید در دیزنی به علاوه از مارس 28

دیزنی است که در نهایت پرداختن به یکی از مهمترین — شکایت در مورد عناصر جریان خدمات – رفع به نسبت کلاسیک سیمپسونها قسمت.

در مه 28, این قسمت را بازگشت به اصلی خود را از 4:3 فرمت های تصویری جایگزین پهن فیلم که تا به حال سمت چپ انیمیشن به دنبال کشیده در حالی که در واقع برش برخی از نشان می دهد جوک در این فرآیند است.

اول 19 فصل در دسترس خواهد بود در اصل نسبت تصویر 4:3 در آوریل 28. این شرکت اعلام کرد در DisneyPlus حساب توییتر که البته منجر به یک بار از ناله در مورد اعلام نشده Wandavision یا Loki یا شاهین و سرباز زمستان.

البته این نبوده است, دیزنی به علاوه موضوع به تنهایی. آن زمانی آغاز شد که این قسمت شروع به پخش در FXX در ایالات متحده شش سال پیش. آن را در زمان کمتر از یک سال برای FXX برای حل این مشکل است.

مرتبط: چگونه برای پیدا کردن محتوای 4K در دیزنی Plus

اما راه اندازی دیزنی به علاوه درخشید نور در این موضوع یک بار دیگر در زمانی که بسیاری از آنلاین مفسران شروع به توجه به punchlines و زمینه از دست داده بود از قسمت های اصلی که بصورت نادرست فرمت. در اینجا فاحش ترین شوخی که تضعیف با تشکر از بریدن قسمت.

دیزنی قول داده بود برای رفع این موضوع قبل از تابستان و گفت: “ما درک ما طرفداران صبر و در حال کار را به اول 19 فصل (و بخشی از 20) از #TheSimpsons موجود در 4:3 نسخه در #DisneyPlus. ما انتظار داریم برای تحقق این امر تا پایان ممکن است.”

این شرکت به هدف خود. فقط در مورد.

تغییر می آید به عنوان دیزنی همچنان به لذت بردن از بالا, اشتراک, نرخ, اما تا حدودی فاقد وقتی که می آید به محتوای جدید. در حالی که Mandalorian و جنگ ستارگان: جنگ های کلون شده اند بازدید طرفداران مارول هنوز به لذت بردن از هر محتوای اصلی در جریان خدمات. به همین دلیل است که ما واکنش منفی ما را به دیزنی پرینت امروز.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>