سامسونگ T7 Portable SSD در حال حاضر برای خرید در دسترس

درایوهای سخت خارجی هستند یک راه عالی برای ذخیره فایل بر روی بروید مهم است که اگر شما کار خارج و یا اگر شما یک عکاس یا فیلمساز و نیاز به انتقال عکس ها و یا فیلم ها را به یک درایو به جای لپ تاپ خود را. این مشکل با هارد دیسک اکسترنال است که می توان آنها را خیلی آهسته به خصوص اگر شما به دنبال برای انتقال بزرگ فایل های ویدئویی.

تبلیغات

این جایی است که Ssd ها آمده و سامسونگ به تازگی اعلام کرد که خود را T7 portable SSD در حال حاضر در دسترس برای خرید. این T7 SSD بسیار کوچک در اندازه و می تواند به راحتی به جیب شما. آن را ویژگی های آلومینیومی ساخت است که تا حدودی مقاوم در برابر شوک به عنوان آن می تواند مقاومت در برابر قطره به عنوان بالا به عنوان 2 متر است.

همانطور که برای عملکرد خود به T7 خواهد بود قادر به دستیابی به عنوان خوانده شده سرعت های تا به تا 1,050 MB/s و سرعت نوشتن تا 1000 MB/s. این به این معنی است که انتقال فایل های ویدئویی 4K را به شما باید عرض چند ثانیه به جای دقیقه است. آن را نیز ویژگی های AES 256-bit سخت افزار رمزگذاری داده ها و همچنین پشتیبانی از USB-C و USB-یک اتصال بنابراین اگر شما یک لپ تاپ بدون USB-C پورت شما می توانید از آن استفاده کنید با این.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما ممکن است علاقه مند در سامسونگ T7 قیمت با شروع از $129.99 برای 500GB مدل $229.99 برای 1TB مدل و $399.99 اگر شما می خواهید به top-of-the-line 2TB مدل.

در زمینه ابزارهای. بیشتر بخوانید درباره سامسونگ. منبع: اخبار.سامسونگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>