اپل ممکن است بسته نرم افزاری EarPods با آیفون 12

از زمانی که اپل در حال غرق جک هدفون 3.5 mm این شرکت برای اولین بار همراه EarPods اما شامل یک آداپتور. این شرکت بعد از این تغییر از جمله EarPods با اتصال رعد و برق اما در حال حاضر با آی فون, 12, گزارش از تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا می کند که این دستگاه می تواند در نهایت اپل خندق EarPods برای خوب است.

تبلیغات

با توجه به Kuo به نظر می رسد که این احتمال وجود دارد که آیفون 12 ممکن است کشتی با EarPods موجود در جعبه. دلیل این به نظر می رسد چرا که اپل امیدوار است که نه از جمله یک جفت گوشی می تواند سریع مشتریان به دیدن از جایگزین هایی مانند بی سیم واقعا AirPods.

چه جالب در مورد این شایعه است که آن را به نظر می رسد در مقابل از یک شایعه شنیدیم در سال 2019 که در آن گزارش از DigiTimes پیشنهاد کرد که اپل در واقع می تواند برنامه ریزی شامل AirPods با خود اپل. ما فکر کردیم که یک بیت از یک کشش داده که ناخواسته در AirPods اپل خواهد بود از دست دادن مقدار زیادی از پول آنها ساخته اند می تواند با فروش آن به طور جداگانه.

که گفت: شما باید این را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما ما تصور وجود دارد که احتمالا برخی وجود دارد که ممکن است بیش از حد هیجان زده در مورد این به این معنی اضافی چیزهایی که آنها نیاز به خرید.

در زمینه اپل >صوتی >تلفن های همراه >تبادل نظر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره AirPods هدفون آی فون و آی فون 12. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>