چگونه به استفاده از BBC با هم به تماشای تلویزیون همراه با خانواده و دوستان خود

BBC هم تجربی ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا شما را به تماشای و یا گوش دادن به مطالب از BBC iPlayer برای تلفن های موبایل Bitesize اخبار و ورزش در هماهنگی کامل با مردم شما قادر به دیدن در فرد در طول مستند. در اینجا نحوه استفاده از آن.

اولین چیزی که توجه داشته باشید این است که اگر شما در حال میزبانی وب شما می شود فرد با تمام قدرت. شما تنها شخصی هستید با توانایی به عقب جست و خیز پیش رو و یا حتی تغییر برنامه است. و هر آنچه که شما اتفاق می افتد برای همه در این گروه است.

چگونه به استفاده از BBC با هم

شما می توانید راه اندازی یک گروه با هم به تماشای و یا گوش دادن جلسه بر روی یک کامپیوتر قرص و یا تلفن هر کدام که شما ترجیح می دهید.

در BBC iPlayer بی بی سی برای تلفن های موبایل, BBC Bitesize, اخبار بی بی سی یا بی بی سی ورزشی به سادگی پیدا کردن URL برای این برنامه فیلم یا ویدئو شما می خواهید به تماشای و آن را کپی کنید.

سپس این لینک را با هم و چسباندن URL شما فقط کپی شده را در جعبه.

BBC هم شما را با ارائه یک لینک که شما باید ارسال به همه شما می خواهید به تماشای همراه با. همه آنها نیاز به انجام برای پیوستن به است روی آن کلیک کنید.

اگر شما میزبان شما ببینید که چگونه بسیاری از مردم پیوست جلسه خود را, اما شما می توانید ببینید که آنها چه کسانی هستند. شما همچنین باید توجه داشته باشید که آن را ندارد خود را چت.

آن را یک ایده خوب برای راه اندازی یک گروه تماس در یک اختصاص داده شده برنامه چت مانند زوم گوگل ملاقات و یا واتساپ به اجرا در کنار شما BBC با هم جلسه. و همچنین به عنوان کمک به شما در سازماندهی جلسه این اجازه خواهد داد که هر کس به چت در مورد هر آنچه در آن است شما در حال تماشای و یا گوش دادن به.

هنگامی که همه آماده فقط آمار بازی و Wi-Fi اجازه همه شما باید به همراه کاملا در هماهنگی با یکدیگر.

مرتبط: 13 کلاسیک را نشان می دهد شما نیاز به سازمان دیده بان در iPlayer در حالی که در مستند

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme