اپل ممکن است یک ایده در مورد چگونه به انقلابی لای شیار

این مک بر روی لپ تاپ ما نیست دقیقا که تغییر زیادی در طول سال. برای اکثر آنها هنوز هم انجام آنچه انجام می دهند اگر چه برخی از مدل های در حال حاضر پشتیبانی از حرکات اما در غیر این صورت, نحوه استفاده ما از آن است که هنوز بیشتر یا کمتر ، با توجه به ثبت اختراع کشف شده توسط آشکارا اپل اپل می تواند بسیار رادیکال ایده.

تبلیغات

با توجه به ثبت اختراع آن را به نظر می رسد که اپل ممکن است به دنبال راه هایی برای خندق موقعیت ثابت از لای شیار. در عوض اپل در واقع می تواند به دنبال به نوبه خود تمام مچ دست بقیه بخش از لپ تاپ به یک trackpad سطح. این به این معنی است که کاربران فقط می تواند لمس و کش رفتن یا شیر در هر نقطه در امتداد مچ دست بقیه و آن را به طور بالقوه می تواند ثبت نام به عنوان یک لمس.

ثبت اختراع نشان می دهد که کاربران را قادر به تغییر موقعیت از لای شیار بنابراین اگر شما ترجیح می دهند آن را در جلو و مرکز شما می تواند حرکت آن را به سمت چپ یا راست از روی لپ تاپ استراحت مچ دست. آن را کاملا یک حرکت رادیکال توسط اپل و ما را به تعجب می کنم اگر این می تواند به نوعی تداخل با کاربران نوع مگر وجود دارد برخی از نوع از کف یا مچ دست رد tech ساخته شده را به آن.

که می شود گفت با این حال ثبت اختراع آن را سخت به می گویند اگر این است که به سادگی اپل با ایده و یا اگر آن را می تواند نشانه ای از چیزهایی که می آیند. در هر صورت, آن را بسیار وجود دارد تا آنجا که ایده ها نگران هستند اما شما چه فکر می کنید ؟

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره لپ تاپ های مک بوک, مک بوک پرو و ثبت اختراع. منبع: patentlyapple

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet