برندگان & بازنده: PS5 فیلم wows پارسه در حالی که صفحه 4 طول می کشد ضرب و شتم

با وجود این در حال coronavirus مستند آن بوده است منطقی پر حادثه در هفته tech. از توییتر گفتن کارکنان به محل کار از خانه “برای همیشه” به تهمت تجدید دشمنی خود را با Huawei و پارسه در نهایت گرفتن برای دیدن PS5 فیلم گیم پلی. در حالی که برندگان بزرگ بودند قطعا طرفداران پلی استیشن با تشکر که نگاه اجمالی در آینده سخت افزار این هفته بازنده شد گوگل صفحه 4 که تحت سنگین بحرانی آتش.

برنده: PS5 طرفداران

خبر خوب برای طرفداران پلی استیشن دو برابر این هفته است. نه تنها آنها را به دیدن براق جدید فیلم گیم پلی (البته یک نسخه ی نمایشی برای Unreal Engine 5 به جای واقعی آینده بازی) آنها نیز تایید که پلی استیشن 5 را نمی بینید انتشار آن به تعویق افتاد coronavirus. Phew.

تصاویری بر روی صفحه نمایش در Unreal Engine 5 نسخه ی نمایشی – که ثبت شد به طور مستقیم از یک PS5 کیت توسعه – شد فک انداختن. آن را نشان داد خاموش کردن موتور و کنسول قابلیت نمایش نور پویا و چگونه است که می تواند تغییر محیط های درون بازی.

این نسخه ی نمایشی آمد داغ در پاشنه بسیار مورد بحث ایکس باکس سری X گیم پلی نشان می دهد. که پخش زنده رویداد تمسخر نه واقعا نشان دادن گیم پلی. به جای بینندگان را دیدم در بازی cinematics می و عناصر در موتور فیلم اما چیزی که واقعا می تواند توصیف به عنوان گیم پلی. به عنوان یک نتیجه از آن بود و کمتر به کرات PS5 گیم پلی نشان می دهد که برخورد سخت تر با طرفداران. نگاهی به آن را در زیر.

مثبت متوقف نمی وجود دارد برای سونی و پلی استیشن هر چند – هنگامی که جریان به پایان رسید, حماسه, بازی, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Tim Sweeney آغاز شده ستون ستایش در آینده کنسول.

“سونی سازی سیستم است که کاملا در سطح جهانی گفت:” سوئینی. “نه تنها بهترین در کلاس بر روی کنسول بلکه بهترین بر روی هر پلت فرم. بهتر از high-end عدد. من فکر می کنم آن را به فعال کردن انواع غوطه وری است که ما می تواند تنها باید از خواب در گذشته است. روز پاپ در هندسه پاپ به عنوان شما در حال رفتن را از طریق محیط های بازی هستند به پایان رسید.”

در ثابت عقب و جلو که در بین مایکروسافت و سونی در ساخت برای کنسول نسل بعدی منتشر شد سونی در هفته است. ما نمی توانیم صبر کنید برای دیدن بیشتر از هر دو ماشین.

بازنده: گوگل صفحه 4

گوگل گوشی های هوشمند گرفته شده بسیاری از توپخانه ضد هوایی در این هفته و به درستی. تکان دهنده گزارش های اخیر در اطلاعات نشان داد که گوگل ساخته شده بود آگاه از صفحه 4 زیر استاندارد عمر باتری طولانی قبل از این گوشی منتشر شد. این شرکت تصمیم به چشم پوشی از پیشنهادات و انتقادات و حمل تلفن به عنوان آن بود.

همانطور که می دانیم این صفحه 4 تبدیل به یک ناامیدی اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند چیزی است که در واقع می تواند انجام شده در مورد آن – بد فرم گوگل.

Rick osterloh را بازتوییت کرد که رئیس جمهور سابق موتورولا به تلفن واقعی چسباندن در یک جلسه قبل از این گوشی انتشار یافته است. یکی گزیده ای آمده است:

“در یک گروه سخت افزار همه دست ملاقات در پاییز پیش از ماه اکتبر راه اندازی در نیویورک osterloh را بازتوییت کرد اطلاع کارکنان در مورد خود و سوء ظن… او به آنها گفت که او موافق نیست با برخی از تصمیمات اتخاذ شده در مورد این گوشی با توجه به دو نفر که در این نشست حضور داشتند. به طور خاص او نا امید شده بود در قدرت باتری خود را.”

چرا آه چرا گوگل چیزی در مورد آن انجام? ما نمی توانیم آن را کشف کردن.

به عنوان اگر که شهرت-جویدن وحی کافی نبود گوگل دریافت یکی دیگر از ضربه این هفته اعلام شد که دوربین گورو Marc Levoy حال ترک این شرکت است.

این صفحه 4 دوربین بود بزرگترین نقطه فروش از طریق یک راه طولانی پس به از دست دادن مردی که مغز متفکر که دوربین نیست به احتمال زیاد به کمک گوگل تلاش های هوشمند کسب و کار.

فناوری کرگدن رفت و از تولید یک گوشی بسیار خوب در صفحه 3, (چهار و نیم ستاره ما در نقد و بررسی) به تولید یکی از شناخته شده برای آن بد عمر باتری. در حالی که صفحه 4 به فروش می رسد تعجب آور حجم آن باقی مانده است که گوگل در حال ساخت یک دست در آن گوشی های هوشمند کسب و کار. معکوس است که به دنبال بیشتر و بیشتر دشوار است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet