تسلا در حال کار بر روی ‘راز باتری است که می تواند به کاهش قیمت اتومبیل های برقی

بر خلاف اتومبیل های بنزینی و برقی ماشین تکیه به شدت در باتری آن جایی که آن را می کشد متعدد وظایف در نگه داشتن چراغ و همچنین ارائه طیف دومی که باید به طور معمول متکی گاز برای اتومبیل های منظم. این به این معنی است که باتری در EV مضاعف به عنوان مهم است و می تواند بسیار گران است.

تبلیغات

این می تواند کمک به کمک به هزینه های کلی یک خودرو اما با توجه به یک گزارش از رویترز به نظر می رسد که تسلا در حال کار بر روی یک “راز باتری” است که بازی را تغییر دهید. این گزارش ادعا می کند که تسلا ممکن است در حال توسعه کم هزینه اما باتری با عمر طولانی است که آنها ممکن است اولین بار در مدل 3 ماشین در چین بعد از این سال.

با این ارزان تر باتری آن است که انتظار می رود برای کمک به هزینه های پایین تر از کل خودرو و آن را بیشتر مقرون به صرفه آوردن آن را به قیمت بیشتر در خط با اتومبیل های بنزینی. آن نیز کمک خواهد کرد با کلی طول عمر و زیست محیطی از این باتری ها که در آن آنها همچنین می توانند بعد از استفاده مجدد در برق شبکه.

به عنوان همشهری, یادداشت های تسلا مدیر عامل Elon Musk اذیت شده بود که این شرکت آشکار خواهد شد برخی از پیشرفت های قابل توجهی, آنها ساخته شده در فن آوری باتری در طول یک “باتری بعد”. این رویداد گفته می شود در حال وقوع اواخر ماه مه پس ما باید جزئیات بیشتری در هفته های آینده.

در زمینه سبز >حمل و نقل. بیشتر بخوانید درباره اتومبیل های برقی و تسلا. منبع: ایسنا

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Bozdurma