این سلامت شرکت های بیمه ارائه تخفیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

شرکت هایی مانند تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات خودرو شرکت های بیمه ارائه تخفیف برای کمک به مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر بسیاری از شرکت های بیمه سلامت در حال به روز رسانی سیاست های خود را برای کمک به کاربران صرفه جویی کنید.

در اینجا یک لیست از عمده شرکت های بیمه در حال حاضر ارائه تسکین مانند چشم پوشی copays رایگان دسترسی به پزشکی از راه دور و دیگر تخفیف.

در اینجا تخفیف ارائه شده توسط برخی از شرکت های بیمه سلامت

ایتنا

ایتنا است waiving هزینه های به اشتراک گذاری برای کاربران که با استفاده از شبکه پزشکی از راه دور بازديد تجاری قصد دارد تا ماه ژوئن 4. این به نفع است در انتخاب متحده پس از رسیدن به ارائه دهنده خود را برای جزئیات.

علاوه بر این ایتنا مزیت مدیکر عضو هیچ شرکت پرداخت برای هر سفر پزشکی از راه دور تا اطلاع ثانوی.

بیشتر بخوانید از ایتنا در اینجا.

هومانا

هومانا است waiving همه را از جیب هزینه ها — از جمله copays بیمه اتکایی و دیداکتبل — برای همه مزیت مدیکر اعضای دریافت خواهید کرد که در شبکه مراقبت های اولیه سلامت رفتاری و telehealth بازدیدکننده داشته است برای بقیه سال.

این شرکت می گوید آن را نیز تحویل ایمنی کیت که شامل ماسک مراقبت از خود و بهداشت, مشاوره به اعضای خانه.

بیشتر بخوانید از هومانا اینجا.

UnitedHealth Group

UnitedHealth گروه می گوید: این اقدام در راه های مختلفی از جمله:

  • ارائه بین 5 ٪ و 20 ٪ اعتبارات برای مردم خدمت UnitedHealthcare تجاری به طور کامل بیمه مزایای.
  • Waiving همه متخصص و پزشک مراقبت های اولیه هزینه های برای مردم خدمت UnitedHealthcare تحت مدیکر مزیت طرح “حداقل از طریق پایان ماه سپتامبر.”

بیشتر بخوانید از UnitedHealth اینجا.

تبلیغات

فکر نهایی

اگر شرکت شما در این لیست نیست, رسیدن به سلامت خود را بیمه گر به طور مستقیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر گونه تخفیف. از آنجا که بسیاری از این منافع برای مدت زمان محدود تماس با ارائه دهنده بیمه خود را به مطمئن شوید که نظر خود را تغییر نکرده.

بیشتر منابع از Clark.com:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet