The Last of Us 2 یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال و جاه طلب عاقبت در حال رفتن به یک جهنم از یک مقدار زیادی از فضای در کنسول خود را خواهد شد و کشتی بر روی دو دیسک.

با توجه به یک پست جدید در رسمی پلی استیشن وب سایت که در آن بازی دوباره ساخته شده است در دسترس برای قبل از سفارش, The Last of Us 2 را تا یک 100GB فضا در کنسول خود را. همچنین یک کنسول بازی حمل و نقل در دو دیسک است که تقریبا بی سابقه است.

پس چرا از آن است که رفتن به بسیار بسیار حافظه ؟ بازی مدیر, Neil Druckmann قبلا گفت: “چیزی که ما فهمیدیم خیلی زود است که ما کنار هم قرار دادن Naughty Dog بلند پروازانه ترین و طولانی ترین بازی ما در 35 سال سابقه. برای گفتن این نوع از داستان بازی نیاز به عظیم است.”

مرتبط: بهترین بازی PS4 2020 – 13 عناوین شما قطعا باید در مجموعه خود

که “نوع داستان” را ببینید مرکزی شخصیت Ellie وارد یک دنیای بزرگ و انجام طیف گسترده ای از ماموریت برای کمک به خود و دیگران برای زنده ماندن و رشد در آخرالزمانی آمریکا بیابان.

علاوه بر این از بقا گر چه هنر و مهارت خفا درختان همچنین اضافه کردن برخی از عناصر RPG که بازی اصلی نیست واقعا از ویژگی های. این قسط دوم این است که کمی بیشتر از یک باز نوع مخلوط کردن تجربه.

ما تصور کنید که دلیل اصلی عظیم 100GB فضا است جزئیات ما را برای دیدن در این بازی غیر قابل انعطاف جهان است. به همان اندازه, این بازی دارای یک میزبان جدید مکانیک که نمی شد در حال حاضر در اصلی است. راه های جدید به حرکت در اطراف کشف نشده و به استتار Ellie در محیط زیست به منظور کمین دشمنان خود را.

مرتبط: بهترین بازی PC سال 2020 – همه عناوین شما نیاز به بازی در بازی خود را ریگ

در مجموع این بازی ما واقعا به دنبال به جلو به. متاسفانه یک نشت ریخته لوبیا در طرح بازی این هفته اگر شما بی تاب شما در حال حاضر می توانید نگاه کردن همه چیز است که رفتن به اتفاق می افتد به الی. ما می خواهم پیشنهاد برگزاری چند – این بازی می تواند خاص است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de