نظر: Valhalla به نظر می رسد امیدوار کننده اما آن می تواند خندق یکی از Assassin’s Creed بهترین امکانات

Assassin’s Creed ابداع خود را با ریشه ها و honed است که فرمول جدید در اودیسه به موفقیت های زیادی و تحسین. بسیاری از خاطرات در این بازی از تفریح و سرگرمی grand سازه و قادر به صعود این شاهکارهای – می تواند این لحظات بود وجود ندارد و در Assassin’s Creed Valhalla?

از ساخت آن را به بالای اهرام در ریشه به اوج در Zeus لب در اودیسه سازه های با شکوه شده اند بخش عظیمی از Assassin’s Creed franchise از زمان آغاز آن با عمل صعودی آثار باستانی هرگز بیش از حد دور.

حتی قبل از این سال های اخیر بیشتر RPG-متمرکز reimaging Assassin’s Creed همیشه بالید خود را در دقیق تفریح از بناهای تاریخی – پوسته پوسته شدن واتیکان با Ezio و بن با ریچارد فرای ، متاسفانه پادشاه آلفرد و وایکینگ ها نیست با برکت این لوکس شاهکارهای ماموت معماری.

بدون شک وجود دارد که Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود یک بازی زرق و برق دار به خصوص اگر اخیر هنر آشکار جریان و آشکار تریلر ها چیزی به توسط. با توجه به زمان تاریخی دوره بازی مطمئن شوید که به نظر می رسد به چشم پوشی گراند طبیعت است که معماری قبلی در بازی AC فراهم کرده است با ما.

مرتبط: نینتندو سوئیچ 2

مطمئن پادشاه آلفرد خود برج و قلعه و وایکینگ ها را به اندازه مناسب و معقول از خانههای طویل و قلعه ها, اما این به دور از مقیاس و عظمت کولوسئوم و نوتردام.

کوهنوردی در اطراف بوده است در Assassin’s Creed از زمان آغاز آن و برای برخی انجام می دهند کمتر از آن در سالن پذیرایی خدای اودین ممکن است یک تغییر خوش آمدید. اما بالا رفتن از خود شد فقط بخشی از سفر و نه هدف.

به خصوص در دوران اخیر Assassin’s Creed تبدیل به یک خیلی خوب بازی استفاده از حالت عکس – با علاوه بر این از یک حالت در ریشه و اودیسه که حذف شده مبارزه و به سادگی به شما اجازه گذشتن از جهان را به قدر خود قابل توجه معماری.

سالن پذیرایی خدای اودین ممکن است ارائه بیشتر مناظر سرسبز و وجود دارد می تواند برخی از فرصت های وجود دارد برای عکس خیره کننده ops است اما شادی از پوسته پوسته شدن تا بالا و به دنبال بیش از یک غنی صحنه تاریخی شگفتی مرده و به خاک سپرده شدند ؟ ما باید صبر کنید و ببینید – ما ممکن است یک نگاه بهتر در طول ایکس باکس سری X, ویترین, پنجشنبه آینده.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme