مایکروسافت گود کردن مقدار زیادی از اطلاعات برای نسل بعدی ایکس باکس سری X کنسول بیش از گذشته چند ماه از جمله طراحی, مشخصات و حتی شروع به سر و صدا. آن را تنها در حال حاضر هر چند که ما در نهایت یک نگاه اجمالی از بازی های ورود به سیستم.

در داخل ایکس باکس, ارائه, مایکروسافت شامل تعداد قابل توجهی سوم-پارتی بازی رفتن به نسل بعدی کنسول ها از جمله خاک 5, Assassin’s Creed Valhalla و Yakuza: مانند یک اژدها. در ماه ژوئیه ما همچنین انتظار می رود به کشف بیشتر اول-قسمت عناوین برای پیوستن به هاله بی نهایت و Hellblade 2 در راه اندازی صف.

مایکروسافت قبلا پرده برداری از ورق تنظیمات برای این کنسول با 12 TFLOPS حصول اطمینان از گرافیک باور نکردنی عملکرد و سفارشی NVME SSD کمک به کاهش زمان بارگذاری.

ایکس باکس سری X قرار است به راه اندازی در “تعطیلات سال 2020”. تا آن زمان ما جمع آوری کرده ایم تا هر بیت از اطلاعات به hub بنابراین شما می دانید همه چیز در مورد کنسول نسل بعدی.

مرتبط با: Battlefield 6

Assassin's Creed Valhalla

ایکس باکس سری X – آنچه در مورد پروژه لاکهارت?

ویندوز مرکزی منتشر کرده است یک گزارش جدید که ادعا می کند که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک آشکار رویداد ممکن است برای هر دو ایکس باکس سری X و ایکس باکس لاکهارت دومی است که کمتر قدرتمند, قطعه سخت افزاری کنسول ها هدف بازی گاه به گاه مصرف کنندگان است.

بر اساس این گزارش منابع مختلف ادعا می کنند که مایکروسافت امیدوار است برای برگزاری یک رویداد در این ماه است که تمرکز بر روی آینده کنسول سخت افزار. آن را ظاهرا از ویژگی های این مدتها در انتظار اعلام ایکس باکس لاکهارت کمتر-قدرتمند کنسول که هدف آن به جای Xbox One X. آن خواهد بود 4 teraflop “entry-نقطه” برای کنسول نسل بعدی بازی. هاله بی نهایت و حکایت 4 گفت: به ویژگی در این رویداد آینده با دومی حال توسعه توسط Playground Games

در حالی که آن را نمی خواهد دارای قابلیت های مشابه به عنوان ایکس باکس سری X, آن را احتمالا می تواند به رخ کشیدن برخی از ویژگی های از قبیل زمان بارگذاری بهبود یافته و محدود ray tracing. همه از این می ماند تایید نشده اما شایعات دوم کنسول شده اند چرخش آنلاین برای چند ماه در حال حاضر. این گزارش ادعا می کند که کارکنان مایکروسافت را آغاز کرده اند که با در نظر گرفتن کنسول خانه های داخلی تست و بازخورد اشاره که اعلام قریب الوقوع است.

ایکس باکس سری X – Key facts

 • ایکس باکس سری X بعدی مایکروسافت کنسول زیر, Xbox One One S و One X
 • راه اندازی برنامه ریزی شده برای زمستان سال 2020 در کنار سونی پلی استیشن 5
 • اعلام کرد بازی شامل Halo بی نهایت و Hellblade: Senua حماسه (اینجا را ببینید برای بازی)
 • خواهد بود به عقب سازگار خواهد همه موجود ایکس باکس بازی و لوازم جانبی
 • پروژه xCloud و ایکس باکس بازی عبور پشتیبانی خواهد شد در آزادی
 • مایکروسافت را نگه دیجیتال رویداد در میان E3 سال 2020 لغو
 • این مشخصات کامل لیست برای ایکس باکس سری X منتشر شد

ایکس باکس سری X تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

مایکروسافت تایید کرده است که Xbox سری X راه اندازی خواهد شد در “تعطیلات سال 2020”. یک تاریخ خاص باقی می ماند تایید نشده و به احتمال زیاد نمی توان اعلام کرد تا بعد از این سال.

اما ما می توانیم نگاهی به آن برادر به دست آوردن یک ایده خشن از زمانی که از آن خواهد رسید. Xbox One راه اندازی بازگشت در ماه نوامبر 2013 پس از آن به احتمال زیاد Xbox سری X را به دنبال خواهد داشت و در آن رد پای آن را در خانه پارسه در زمان برای کریسمس.

halo infinite

آیا ایکس باکس سری X بازی ؟

پس از داخل ایکس باکس, ارائه, ما در نهایت باید به مراتب بهتر از آنچه که بازی های در حال آمدن به ایکس باکس سری X.

در حالی که امثال هاله بی نهایت و Hellblade: Senua حماسه در حال حاضر تایید کرد که راه اندازی عناوین مایکروسافت در حال حاضر تایید یک لیست طولانی از عناوین که به هم می رسند در نسل بعدی کنسول insluding Assassin’s Creed Valhalla و خاک 5.

برای یک لیست کامل از تایید ایکس باکس سری بازی ها نگاه زیر:

 • Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین
 • روشن حافظه نامحدود
 • ندای دریا
 • کر
 • Cyberpunk 2077
 • خاک 5
 • هاله بی نهایت
 • Hellblade 2
 • قرمز مایل به زرد Nexus
 • تمسخر
 • دوم انقراض
 • صعود
 • متوسط
 • Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
 • Yakuza: مانند اژدها

که ممکن است مانند نگاه underwhelming لیست تا کنون, اما ایکس باکس است گفت: از آن خواهد شد نشان کردن برخی از اول بازی در آینده جولای واقعه در حالی که بسیاری از شخص ثالث بازی در حال انتظار برای

مایکروسافت همچنین تایید کرد که Xbox سری X نمی خواهد هر گونه سنتی انحصاری برای یک زن و شوهر از سال در اولین امیدوار به حفظ برابری در سراسر آن خانواده از کنسول بنابراین هیچ کس از چپ به ما انتقال به نسل جدید کنسول ها.

این ممکن است underwhelm کسانی که به دنبال پوسته در براق و جدید, ماشین با بازی شما می توانید در هر نقطه دیگری اما دانستن کسانی که نمی توانیم چنین چیزی را نمی خواهد از دست دادن بسیار عالی است برای دیدن.

مایکروسافت همچنین تایید کرد که بسیاری از بازی ها را پشتیبانی هوشمند, تحویل, ویژگی, که بدان معنی است که هر کسی که برای خرید یک بازی بر روی ایکس باکس یکی / ایکس باکس One X را دریافت یک کپی رایگان از ایکس باکس سری X نسخه در آینده است.

Xbox Series X

آیا ایکس باکس سری X مشخصات و ویژگی های ؟

ایکس باکس سری X است که در شکل دادن به یک ارتقاء قابل توجهی بیش از سلف خود حتی trumping Xbox One X وقتی که می آید به محض قابلیت ها و قدرت پردازش. سونی همچنین نشان داد مشخصات برای پلی استیشن 5. آن را عقب مایکروسافت در برخی از مناطق هنوز بخار پیش رو در دیگران نشان می دهد که نه شرکت است ترس از کشیدن مشت های این نسل است.

اعلام اخیر از مایکروسافت به ما گفت که دقیقا چه چیزی را برای رفتن به تأمین انرژی این شرکت کنسول جدید. ایکس باکس سری X را با…

  • CPU: 8x هسته @ 3.8 GHz (3.66 GHz w/ SMT) سفارشی Zen 2 CPU
  • GPU: 12 TFLOPS, 52 تونی @ 1.825 GHz سفارشی RDNA 2 GPU
  • مرگ اندازه 360.45 mm2
  • روند 7nm پیشرفته
  • حافظه: 16 GB GDDR6 w/ 320mb اتوبوس
  • پهنای باند حافظه: 10GB @ 560 GB/s 6GB @ 336 GB/s
  • حافظه داخلی: 1 ترابایت سفارشی NVME SSD
  • I/O توان 2.4 GB/s (خام), 4.8 GB/s (فشرده با سفارشی سخت افزار فشار بلوک)
  • ذخیره سازی قابل ارتقا: 1 TB, کارت توسعه (مسابقات داخلی سازی دقیقا)
  • ذخیره سازی خارجی: USB 3.2 پشتیبانی از هارد دیسک خارجی
  • درایو نوری: 4K UHD Blu-Ray درایو
  • عملکرد هدف: 4K @ 60 فریم در ثانیه تا 120 فریم در ثانیه

با توجه به این که Xbox One X در حال حاضر قادر به در حال اجرا برخی از عمده فیلم های پرفروش در فیلم 4K وضوح آن را تعجب آور بود که فیل اسپنسر نشان داد که ایکس باکس سری X را پشتیبانی از 8K بازی و قاب-نرخ 120fps.

مرتبط با: ایکس باکس سازگاری

با وجود این شگفت انگیز تنظیمات نشان می دهد ما تصور 60fps خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند واقعی معیار برای عملکرد خواهد شد که در نتیجه صاف و ابریشمی تجربه گیم پلی. اکثر مصرف کنندگان حتی نمی باید یک صفحه نمایش برای استفاده از 8K در انتشار و یا حتی چند سال پس از آن. 4K از سوی دیگر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک در پارسه’ خانه و تنها تبدیل به بیشتر از یک بار ایکس باکس سری X می رسد.

ایکس باکس سری X نیز پشتیبانی سخت افزاری از DirectX این ویژگییکی از ویژگی های خواهد شد که یکی از نقاط کانونی اصلی از نسل آینده. این ویژگی را می بیند در بازی نور و نگاه و رفتار به طور قابل توجهی بیشتر واقع بینانه و می افزاید: یک لهستانی به تصاویری. گنجاندن پشتیبانی از متغیر نرخ تجدید در عین حال به معنی سخت افزار جدید می توانید از بین بردن صفحه نمایش لکنت و بسیار نرم و صاف نگاه کلی.

یکی از هیجان انگیز ترین اضافات از ایکس باکس سری X است که اجرای SSD تکنولوژی. جایگزین استاندارد هارد دیسک جدید به استفاده از حافظه ذخیره سازی اجازه می دهد برای بازی برای بارگذاری سریع تر از همیشه قبل از در حالی که همچنین بالا بردن سرعت کلی فرآیندهای در اطراف رابط کاربر. ایکس باکس یکی از بدنام است برای اینکه دست و پا گیر به حرکت بنابراین در اینجا به این امید مایکروسافت یاد گرفته است یک یا دو چیز در این بخش است.

طراحی – چگونه کنسول جدید نگاه می کنید ؟

مایکروسافت در حال پرتاب تاسیس کنوانسیون از پنجره با ایکس باکس سری X معرفی یک کنسول است که بیشتر مشترک با PC بازی از سنتی کنسول. این یک قوی کرگدن از یک دستگاه تنها با تعداد انگشت شماری از دکمه های واقع در مقابل خود را در فرم از خارج کردن قدرت و دکمه همگام سازی. متفاوت است و ما صادقانه حفاری آن است.

مرتبط با: PS5 در مقابل ایکس باکس سری X — که آینده کنسول خواهد حکومت نسل بعدی ؟

در حالی که آن را نشده نشان داده رسما یک نشت اخیر ما فراهم می کند با یک نگاه اجمالی در کنسول های پشت. اگر آن را ثابت می کند دقیق Xbox One X را به پورت های زیر می باشد:

 • 2 پورت USB
 • 1 پورت اترنت
 • 1 قدرت پورت
 • 1 پورت HDMI

فقدان یکی دیگر از پورت HDMI برای تغذیه در دستگاه های مانند تلویزیون جعبه هیچ چیز ارزش است و نشان می دهد که مایکروسافت به طور کامل پشت سر گذاشتن چند رسانه ای دیدگاه اول معرفی شده با ایکس باکس یکی از. آن را نسبتا اساسی امر اگر چه شما به احتمال زیاد هنوز هم باید گزینه ای را برای افزایش ذخیره سازی خود را با درایوهای خارجی و دیگر دستگاه های مانند.

بهتر است از 5 پلی استیشن? PS5 در مقابل ایکس باکس سری X

ایکس باکس سری X کنترل است چیزی تغییر کرده است ؟

مایکروسافت تایید کرده است که کنسول و تمام آینده سخت خواهد بود “جلو سازگار” که به معنی تمام بازی های موجود, کنترل و سایر لوازم جانبی خواهد بود به طور کامل سازگار با کنسول جدید. اما این بدان معنا نیست که یک کنترل جدید نمی تواند معرفی, اگر چه از آن باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر از تکرار قبلی.

فیل اسپنسر به تازگی پارسه گفت: “ما در حال بهینه سازی تاخیر در پخش-برای-کنسول خط لوله شروع با ما ایکس باکس بی سیم, کنترل, که اهرم بالا ما پهنای باند اختصاصی بی سیم پروتکل های ارتباطی که متصل به کنسول. با پویا تاخیر ورودی (DLI) یکی از ویژگی های جدید است که همزمان ورودی بلافاصله با آنچه نمایش داده می شود کنترل و حتی بیشتر دقیق و پاسخگو است.”

این شرکت گفت: کنترل جدید خواهد بود بسیار آشنا می آید اما با چند ارزشمند کیفیت زندگی تغییر میکند. برای شروع, آن را به یک اختصاص داده شده به اشتراک گذاری دکمه بسیار شبیه به PS4 controller. این بدان معناست که عمل به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئو کلیپ ها دیگر نمی خواهد مزاحم سوئیچینگ بین منوهای مختلف و قبل از بازگشت به بازی خود را.

دیگر ویژگی های جدید باقی می ماند مشخص نیست اما ما دوست دارم برای دیدن بهبود بیشتر همهجانبه لرزش توابع و علاوه بر این از بازخورد لمسی باعث. سونی تایید کرده است PS5 کنترل را پیاده سازی چنین ویژگی اجازه می دهد بازیکن کشیده می شود به بازی های خود را مانند قبل از هرگز. ما دوست دارم برای مایکروسافت به نیش می زنند با یک ایده مشابه.

مرتبط با: Cyberpunk 2077 پیش نمایش

Xbox

ایکس باکس سری X و قیمت قبل از سفارش – چقدر هزینه خواهد داشت ؟

پس از راه اندازی در £429/$499, Xbox One بسیار گران قیمت قطعه از تجهیزات در سال 2013 به طوری که بسیاری تصمیم گرفتند برای PS4 صرفا به دلیل عادلانه خود را جذاب تر نقطه قیمت می باشد. اگر مایکروسافت می خواهد به جلو در انتشار این امر می تواند عاقلانه برای کاهش این قیمت در هدف خود برای رقابت بیشتر با سونی کنسول.

با در نظر گرفتن برنامه ریزی شده قدرت ایکس باکس سری X را به رخ کشیدن آن به احتمال زیاد خواهد شد به فروش در از دست دادن این همه بستگی دارد چگونه یک گلوله مایکروسافت می خواهد به وقتی که می آید به ارائه مصرف کنندگان ارزشمند قیمت. چه کسی می داند که سونی ممکن است بیان یک PS3-دوره سطح از غرور و اتهام ما 500 پوند. شایعات اخیر نشان می دهد که سونی در حال تلاش برای نگه داشتن PS5 قیمت پایین بنابراین این می تواند یک فرصت طلایی برای مایکروسافت به نمایش گذاشتن یک ارزان تر ارائه برای اولین بار در سال ؟ نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور در حال حاضر.

ایکس باکس سری X سازگاری – آیا من می توانم بازی بازی های موجود در کتابخانه

بله! مایکروسافت منجر شده است مسئول با سازگاری در سال های اخیر در آوردن تعدادی از ایکس باکس 360 و ایکس باکس اصلی عناوین به سیستم عامل های مدرن با طیف وسیعی از بصری و بهبود عملکرد. آن شده است یک لذت برای دوباره کلاسیک از طریق دانلود دیجیتال و یا به سادگی قرار دادن دیسک خود را به یک کنسول مدرن.

در حالی که این شرکت را متوقف کرده است و اضافه کردن بازی ها به این کتابخانه در حال حاضر, آن را محدود به پشت پا زدن به دنده یک بار ایکس باکس سری X رول در اطراف. مایکروسافت تایید کرده است که چنین از راه اندازی شما باید دسترسی به تمام شما فیزیکی و دیجیتالی کتابخانه ها به سادگی با ورود به ایکس باکس خود را زنده کنید. هوشمند سیستم تحویل شده است همچنین نشان داد که بدان معنی است که اگر شما خرید چیزی برای Xbox One شما به طور خودکار به روز رسانی می شود به سری X نسخه. Cyberpunk 2077 را برای اولین بار از بسیاری از به اتخاذ این ویژگی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de