کاشی و اینتل تیم به پایان عذاب از دست لپ تاپ

سازندگان کاشی بلوتوث دستگاه های ردیابی را اعلام همکاری با اینتل است که آن را آسان تر به نگه داشتن زبانه ها در محل لپ تاپ.

کاشی تکنولوژی ساخته خواهد شد به طور مستقیم به اینتل سیلیکون و آن را در دسترس برای تولید کنندگان کامپیوتر را در خود نوت بوک و لپ تاپ قبل از پایان سال است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی کاشی می گوید: ادغام را قادر خواهد ساخت رایانه های شخصی قابل حمل به ردیابی می شود حتی زمانی که لپ تاپ در سوال این است که در حالت خواب. هر دو طرف در حال حاضر در حال صحبت کردن به سازندگان کامپیوتر در مورد بهترین راه برای ادغام فن آوری و آن خواهید بود تصمیم گرفت به صورت فردی.

کاشی در حال حاضر اعلام کرد توافق با HP اما همکاری با Intel به معنی یک آرایه عظیم از لپ تاپ به زودی بهره مندی از کاشی بازار پیشرو بلوتوث ردیابی فن آوری.

این شرکت می گوید که اکثر مردم از دست دادن دستگاه خود را از دست داده و در خانه پس از ادغام کاشی و ارائه خواهد شد یک ابزار سریع از محل آن فوق العاده نازک نوت بوک پایین سمت مبل.

مرتبط با: اپل AirTags

£30 سال کاشی اشتراک حق بیمه نیز مفید خواهد بود برای خارج از خانه را قادر می سازد به کاربران برای تنظیم هوشمند هشدار برای زمانی که آنها را ترک یک دستگاه ، این ویژگی همچنین دارای 30 روز تاریخ محل ساخت آن را حتی ساده تر برای پیدا کردن آیتم های از دست رفته اگر برخی غارتگر خوکی است scarpered کردن با آن است.

با هر نوع شانس کاشی گسترش بیمه خدمات به صاحبان لازم لپ تاپ با پردازنده اینتل در داخل. البته این در حال حاضر امکان خرید بسیاری از در دسترس کاشی و انتقالها و اضافه نمودن آنها به یک لپ تاپ به منظور دستیابی به این قابلیت است.

کاشی در حال حاضر به فروش می رساند برچسب کاشی برای £34.99 (دو بسته) کاشی همسر برای £19.99 کاشی باریک برای £24.99 و کاشی Pro برای £29.99.

این شرکت در حال ساخت یک تعداد از حق شفعه حملات اپل تفسیر تکنولوژی ردیابی تصور می شود پس از رسیدن imminently. اپل AirTag دستگاه خواهد اهرم قدرت اپل موجود پیدا کردن برنامه برای کمک به کاربران برای بازیابی آیتم های از دست رفته. ما در حال انتظار اپل برای رها کردن این در آینده نزدیک.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de