چگونه برای بازگشت به یک محرک بررسی شما قرار نیست به

اگر شما دریافت coronavirus محرک پرداخت که شما قرار نیست برای به دست آوردن نیست که بررسی کنید! IRS به روز رسانی وب سایت خود را با دستورالعمل در مورد نحوه بازگشت پول.

برخی از پرداخت های رفت و به افرادی که واجد شرایط نیست, از جمله غیر ساکن بیگانگان تشکلات مردم و مرحوم مالیات دهندگان.

IRS مسائل راهنمایی برای بازگشت محرک چک

اگر کسی فوت قبل از دریافت پرداخت IRS می گوید: بررسی باید بازگشت. وجود دارد یک استثنا اگر پرداخت ساخته شده به مشترک filers و یک مرد متاهل زنده است. در آن صورت تنها بخشی از پرداخت باید بازگشت.

های مختلف وجود دارد دستورالعمل در مورد چگونه به بازگشت پرداخت بسته به اینکه چگونه شما آن را کردم.

برای مثال اگر شما موفق به دریافت و پرداخت از طریق واریز مستقیم و یا شما در حال حاضر نقد مقاله بررسی شما نیاز به ایمیل یک چک یا حواله پول به IRS قابل پرداخت به خزانه داری ایالات متحده برای این بخش شما قرار نیست برای به دست آوردن.

اگر شما دریافت مقاله بررسي و نمی cashed آن شما می توانید از درجه اعتبار ساقط خزانه داری چک کنید و آن بازگشت.

IRS دارای چندین آدرس پستی. شما می خواهید برای بررسی این صفحه پرسش و پاسخ برای دستورالعمل کامل و برای پیدا کردن مناسب آدرس مبتنی بر دولت که در آن شما زندگی می کنند.


در حالی که ما نمی توانیم در حال حاضر قبول تماس های تلفنی به ما مصرف کننده اقدام مرکز خط تلفن ما هنوز هم می توانید پول شما پاسخ به سوالات! بازدید clark.com/cac برای ارسال سوال خود را و یک مصرف کننده اقدام مرکز داوطلب تماس شما در اسرع وقت.


مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet